Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa rossz álmok,mit...

Nagyon furcsa rossz álmok,mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma egy nagyon furcsa,bizar álmom volt.


Az álmomban az unokabátyámal voltam egy elhagyatott házban. A ház,menedék szerüségbe be mentünk és volt egy szoba ahol nagyon bizar dolgok történtek,becsapódott az ajtó,zörögtek a dolgok stb.. Ez a hely egy pár méter magas dombon volt ahova nehezen lehetett feljutni. Majd az álmomban egyszer csak ott voltunk többen, de csak édesanyámra és magamra emlékszem. És beszelgetünk hogy ott van az a szoba ahol paranormális jelenségeket tapasztaltunk. Anyukamnak elmeseltem hogy mi volt ott régebben( tehá csak visszaemlékezés volt az hogy mi régebben ott jártunk). Utana anyukám be ment a szobába és kicsit késöbb odamentem és benéztem a benti ablakon és valaki feküdt egy ágyban. Anyukamat szolongattam de visszamentem a többiekhez kiabálva. Majd elkialtotam magam hogy anya nagyon hangossan. És anyukam ki jött. Kérdezem töle: te feküdtél az ágyban? Azt mondta igen mert nem tudott mást csinálni ha tovább bent marad megöli a szellem. És még azt is említette hogy valakit éppen most pakol ki a szellem. Ugyan ezekkel a szavakkal.


Itt ébtedtem fel.

150 volt a pulzusom és éreztem ahogyan dobog a szívem. Nem is mertem megmozdulni az ágyban. Azóta félek pedig már nem vagyok kisgyerek.


Régebben az unokabáttyámal sok helyen voltunk,be szöktünk ilyen elhagyatotr menedekekbe,katonaságokba,házakba. Volt egy ház ahol hasonlóan volt egy kicsi domb és nehezen lehetett megközelíteni de semenyire nem hasonlított az álmomban látottra. Viszont van egy elhagyatott ház taszáron az elhagyatott katonaságban ahova egy párszor elmentünk. Nem nagy ház egy pici kb 5szobás 1 szintes kis ház se ajtaja semmi,uszik a szemétbe. Ez a ház egy szántás közepen van mint az álmomban látott ház viszont ez semmilyen dombon nincsen. Nem értem egyszerüen. Mit jelent ez az álmom? Segitsetek kérlek. (Nem nagyon szoktam álmodni) mit jelent? 16F


2020. dec. 1. 14:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és meg annyi hogy az elsőkent le írt ház ami nem hasonlít az álmomba látotthoz csak annyiba hogy egy nagyon meredek dombon van. Onnan elhoztunk 13db puskalőszert és mindet eldobáltuk egy patakban. Viszont volt hozzá 3db ilyen puska tár amibe 5db lőszer fér. Én elhoztam 2 ilyen rozsdás tárat haza a másikat az unokabátyám vitte haza, de ö meg haza vitt egy kis zöld katonai fadobozkát.
2020. dec. 1. 14:19
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Semmit
2020. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2020. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sok horror filmet nézel netflix-szen.
2020. dec. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az unokabátyáddal azon a véleményen vagytok(voltam), hogy magányosak az emberek(egy elhagyatott házban). Mert félnek(menedék szerűségbe) az életük(egy szoba) tele van nagy ellentmondásokkal(bizarr dolgok történtek). Bezárkóznak(becsapódott az ajtó), és mindenkit elzavarnak maguktól(zörögtek a dolgok stb..). Nehéz velük kapcsolatot teremteni(nehezen lehetett feljutni). Mert fertőzőnek tartanak benneteket(pár méter magas dombon). De azért sem adod fel a próbálkozást hogy szóba elegyedj másokkal(ott voltunk többen) ahogy édesanyád is javasolja(..emlékszem). És gondolkoztok(beszélgetünk), hogy mit lehet tenni a vak, beszűkült(paranormális jelenségeket) életű(szoba) emberekkel. Tudattad anyukáddal miket tapasztalsz(elmeséltem..ott jártunk). Utána anyukád is megpróbált tudakolódni, hogy másoknak milyen az élete(be ment a szobába). És később rákérdeztél mire jutott(benéztem a benti ablakon) és a szeretetről beszélt(valaki feküdt egy ágyban). Elcsodálkoztál(szólongattam) anyukádon, és kiakadtál ezen(visszamentem a többiekhez kiabálva). Hogy miért szórakozik veled(Majd elkiáltottam magam..). És anyukád erre megértően(ki jött). A szeretettel kapcsolatban(te feküdtél az ágyban) azt mondta. Aki nem érdemli meg azzal nem kell foglalkozni(igen mert nem tudott mást csinálni). Ha az ilyenhez ragaszkodsz(tovább bent marad) értelmetlenné válik az életed(megöli a szellem). Az ilyenek mindenkit elkergetnek maguktól(valakit éppen most pakol ki) ezzel az észjárással(szellem).
2020. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!