Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodok mindig a...

Vajon miért álmodok mindig a régi szobámmal?

Figyelt kérdés
Tavaly lett átalakítva a szobám. Ki lett festve és szinte mindent lecseréltem benne. Az álmaimban mégis mindig a régi formájában jön elő... :O
2020. dec. 5. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Honvágy

Vagy egyszerűen a régi jobban tetszett

2020. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert ahhoz szoktál,abban éltél/nőttél fel,vagy szimplán az illett hozzád jobban.

Érdekes én pl.folyamatosan a nagymamám régi házával álmodom,pedig 10 éves lehettem,mikor ott laktunk egy ideig,utána meg kb.8x költöztem és egyik másik házzal sem álmodtam azóta sem. Ugyanez vonatkozik az általános iskolámra, pedig utána még jártam több suliba is. Mégis ha iskolás álmaim vannak,legyek akár gimis,akár felsőoktatásos álmomban,mindig az általánis sulim épületében zajlik. Szerintem egy gyerekre minden nagyobb hatással van, azok valahogy jobban nyomot hagynak az emberben, gondolom mert egy gyereknek fontos még a stabilitás. Egy ház,egy szoba,egy iskola kb.mindig állandó,ergo stabil pont az életben ezért gondolom,hogy ezek bennem maradtak, mert felnőttként már megtanulsz alkalmazkodni a változásokhoz. Ez lehet veled is,lehet tudat alatt bizonytalanság van benned valami miatt ezért álmodban előjön a biztos stabil pont,a régi szobád és ez megnyugvást ad.

2020. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiábavalónak értelmetlennek tartod a nagy hajtást, az anyagiasságot. Mert nem a külsőség fontos számodra, hanem a belső értékek, mint például a szeretet.
2020. dec. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!