Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet az, hogy minden...

Mitől lehet az, hogy minden éjjel azt álmodom, hogy abban a sorozatban/filmben szerepelek amit aznap néztem?

Figyelt kérdés
És sok gyilkossági sorozatot néztem és éjjel azt álmodtam, hogy egy gyilkos meg akar ölni. Viszont mióta nem ilyen sorozatokat nézek, hanem teljesen normálisakat meg azt álmodom, hogy abban a sorozatban szerepelek...és minden reggel emlékszem is rá, pedig régebben nagyon ritkán emlékeztem az álmaimra.

2020. dec. 10. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is mindig ez van. Elkezdtem a Stranger Things-et aztan ejszaka azt almodtam h telepatikus kepessem van. Fel tudtam emelni targyakat meg mindenXD.


Mikor a Vampirnaplokat neztem azt almodtam h vampirok kozott vagyok.


A kerdesre valaszt nem tudok adni, de nem vagy egyedul.

2020. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AHarmadikSzememCsukvaTartom válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy azzal álmodunk, ami aznap főként (vagy lefekvés előtt) foglalkoztaott minket. Még mindig azon jár az eszünk.
2020. dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez akkor fordulhat elő, ha a film/sorozat harmonizál a lelki életeddel. Ha a film mondanivalója siker számodra, vagy támogat az életed értelmének megvalósításában.
2020. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!