Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok egy állattal...

Miért álmodok egy állattal havi rendszerességgel?

Figyelt kérdés

Először is azt tudni kell, hogy rajongok az állatokért, nekem van 3 macskám a házban, akiket imádok. Történt 2019 augusztus 10-én, hogy a nővérem meglatogatott minket és hozta a kutyusát is, Bellát, aki már 9 éve a család tagja, mindenki családtagként tekintett rá. Bella kis kíváncsi természetű volt. A házunk mellett a szomszedba egy nagy telep van, amit egy nagy német juhász őriz, és ezen a napon Bella be ment a telepre, és a nagy kutya szétmarcangolta a kiskutya testét. Én abban a pillanatban elátkoztam a telepi kutyát amennyire csak tudtam, nagyon mély gyűlöletet éreztem, mikor azt a kis kutyát láttam, hogy viszi a szájában mint egy rongyot. Hallottuk, hogy szét roppant egy egy csontot, aztán mikor ott hagyta a szétmarcangolt tetemet is volt "szerencsénk" látni. A tulaj, aki ráadásul városunk polgármestere volt, nem volt hajlandó megtéríteni a kárt. Ezután a kutya gondozoja többször is egy héten póráz nélkül hozta ki közterületre a kutyát, és többször rohantam ki, mivel a macskáim meg kint voltak, többször is megkergette vagy halálra remisztette őket.


Az álmaim vele úgy néznek ki, hogy ő ott van, és én megyek felé lassan, majd hirtelen ott kötünk ki, hogy eladtam, bezártam, megvertem vagy megöltem, és húztam magam után az élettelen testét egy sötét helyre. Sosem lennék képes bántani egy állatot sem, mint mondtam rajongok értük, még a telepi kutyát sem, hiába gyűlölöm. Ezután általában az álmomban megölelem az egyik macskámat és vége az álomnak. Nagyon nyomaszt, már másfél éve álmodom ezt havi rendszerességgel. Hogyan tudnám ki verni a fejemből? Miért álmodom?



2020. dec. 11. 10:47
 1/4 III. A nagy károly ***** válasza:

A bosszúvágy az egyik leg erősebb emberi érzelem. A németjuhász elvette a kiskutyád életét és ez váltotta ki benned.

A másik nagyon erős érzelemmel, a szerelmemmel ellentétben itt nem a bosszú beteljesítése a válasz, hanem a feldolgozása és a megbocsátás.

2020. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit 1-es mond...este mielőtt ma elalszol, bocsáss meg minden szereplőnek, magadnak is, töröld az átkodat, gondolj mindenkire szeretettel, és ennyi.

jelenleg sok energiád haragban -és gyűlöletben le van kötve abban a szituációban, ami se nem jó, se nem hasznos, sót, ezeknek pont az ellenkezője.

Ez egy rosszul elsült találkozás volt emberek és állatok között.

2020. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álom próbál segíteni feldolgozni. Kiéled benne azt, amit nappal elnyomsz, ezért nem teszed meg.
2020. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eszedbe jut a telepi kutya(ő ott van), és akkor másra sem tudsz gondolni(én megyek felé lassan) csak vele foglalkozol. Majd valamilyen módon el akarod tüntetni(eladtam), bezárni. Aztán indulatba jössz(megvertem), meg tudnád ölni(..-tem). És kitörölnéd még az emlékezetedből is(húztam..sötét helyre). Mert nagyon szereted(megölelem) az egyik macskádat.
2020. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!