Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek azok az...

Mit jelenthetnek azok az álmok, hogy a végén megölök egy embert, és nem találok törölközőt, ezért felhúzom a pólómat és a bőrömbe meg a melltartómba törlöm a vért, mert ha ruhámba kenném, akkor látszana?

Figyelt kérdés

Már hetek óta (de az is lehet, hogy 1 hónapja) folyamatosan azt álmodom, hogy leszúrok egy embert. Mindig más a szituáció, de a történet vége ugyanaz.


Pl.: Ma álmodtam. Amikor még gimibe jártam, akkor nyáron diákmunkáztam Balatonon, felszolgáló voltam egy strandon. Ennek 5-6 éve. Azt álmodtam, hogy ott dolgozom, és kimentem felszolgálni. Valami nézeteltérésem lehetett az egyik vendéggel, és fogtam, odamentem és leszúrtam mindenki előtt. És ez a vége, ami mindig ugyanaz: bementem, kerestem valami törölközőt, amibe a véres kezemet bele tudtam volna törölni, de nem találtam (nem tudom, hogy az álmomban miért nem szerepel soha az, hogy megmosom a kezem, és csak törölközőt keresek), ezért felhúztam a pólóm, és a hasamba, a melltartómba meg a derekamba töröltem bele.


És mindig ez van álmomban: leszúrok valakit, törölközőt keresek, amit persze nem találok, felhúzom a pólóm és a hasamba, a melltartómba meg a hátamba törlöm bele. A melltartó mindig fehér.


Ez mit jelent?


Ráadásul amikor felkelek, akkor első dolgom ösztönösen megnézni a kezem meg a hasam, hogy nem véres-e.


2020. dec. 11. 12:03
 1/2 III. A nagy károly ***** válasza:
18%
Legközelebb legyél okosabb álmodban és menj be a qrva balatonba ahelyett hogy törölközőt keresnél. A víz lemossa a vért
2020. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az emberek előtted nyitott könyv(strandon) és szívesen foglalkozol emberekkel(felszolgáló voltam) hivatás szerűen(dolgozom). De ha van valami nézeteltérés van(..az egyik vendégel) nagyon dühbe gurulsz, elborul az agyad(leszúrtam) nem foglalkozol semmivel(mindenki előtt). Csak az akaratoddal. Majd próbálod elfelejteni(bementem), bocsánatot kérni(kerestem törölközőt) a megaláztatásokért(véres kezemet..törölni). De nem sikerül(találtam). Ezért a bűnödet próbálod nyitottsággal(felhúztam a pólóm) pozitív érzelmekkel, gondoskodással, szexualitással(hasamba, melltartómba, derekamba töröltem) egyéb extra szolgáltatással(hátamba) ellensúlyozni fű alatt(hogy ne látsszon). Nincsenek hátsó szándékaid(melltartó fehér).
2020. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!