Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orvosnak az álom milyen...

Maricrus kérdése:

Orvosnak az álom milyen jelentősége van?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy orvosnál vagyok, valamitől megijedtem és ő megölelt engem... Aztán egy ismeretlen hatalmas házban voltunk és szexeltem az orvossal, nagyon élethű volt.. :D Ugye nem valami betegséget jelent?

Köszönöm...


2020. dec. 21. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
az égvilágon semmit se jelent
2020. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Ennek sehogy sincs semmi jelentése.
2020. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Tudat alatt vagy tudatosan nem érzed az egészséged biztonságban,ez az álom kifejezi a vágyat egy orvos (vagy általában az egészségügy) által nyújtott védelem,biztonság iránt.
2020. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkor lehetne pontosabban válaszolni, ha részletesebb ismeretekkel rendelkeznénk jelen életedről, a történésekről, gondolatokról. Az álommunka során többnyire a mindennapi történések elemei kapcsolódnak össze (időnként logikátlannak tűnő módon).
2020. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy azt jelenti hogy kiszolgáltatottnak érzed magad, vagy pedig azt hogy hiányzik az apukád.
2020. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Hódítani szeretnél, hogy valaki a gondodat viselné(orvosnál vagyok), de ez problémákba ütközik(valamitől megijedtem). Fáj hogy nem fogadnak el téged(ő megölelt engem). Mert magányosnak érzed magad(hatalmas ház) és idegenkednek tőled(ismeretlen). És problémás számodra a szexualitás(szexeltem az orvossal).
2020. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!