Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a párom azért...

Mit jelent ha a párom azért ébresztett fel mert sírtam álmomban? Van jelentősége?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem mi lehetett az amit álmodtam...a párom mondta hogy sírtam de nem folyt a könnyem. Mit jelent ez?

2020. febr. 3. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy rossz, vagy traumatikus álmod volt.
2020. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ember alvás közben rengeteg információt, stressz dolgoz fel. Amit nap közben nem tud az agyad, azt álmodban teszi. Ha tényleg sírtál, és rémálmod volt, nyilván azt jelenti rossz napjaid voltak mostanában. (Vagy neked is az agyadramegy a folyton felhős ég. Én speciel ezért rühellem a telet mert alig van napfény és ilyenkor mindig depressziós kedvemben vagyok.)
2020. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy jófej a párod, és fel akart ébreszteni, mert sejtette, hogy rosszat álmodsz.
2020. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kár hogy felébresztett.

lefuthatott volna teljesen az emocionális tisztító program, de megakasztották.

Kb olyan mint amikor számítógépen futtat az ember egy tisztítást és azt kinyomják. Nem tragédia, csak újra le kell futtatni később.


Ez egy ventillációs folyamat volt.

2020. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!