Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan akinek gyakran...

Bánki Tomi kérdése:

Van olyan akinek gyakran szokott Déja Vu érzése lenni?

Figyelt kérdés

Bizonyos szituációkban olyan érzés, mintha ez már megtörtént volna. Esetleg érzi, tudja mi fog történni ilyen szituációkban.

Ha van ilyen örülnék, ha részletesen megosztaná a tapasztalatait.


Nekem akkor szokott lenni Déjá Vu érzésem, amikor korábban már álmodtam a szituációval, az álmomat elfedte a feledéshomálya. Az álom emléke érzésként jelenik meg, amikor megtörténik egy szituáció. Ilyenkor sokszor képtelen vagyok magára az álomra visszaemlékezni.


Köszi szépen!



#álom #déjá vu #jövőt előre jelző álom
2020. dec. 26. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szokott néha, nevetségesnek hangzik de a túl valósághű álmaimat le szoktam írni. Mindig azt álmodom ezekben a helyzetekben, hogy a lehető legrosszabb dolgot teszem/mondom ezekben a szituációkban. Déja Vu érzéskor mindig észbe kapok, hogy ezt már álmodtam és így nem teszem azt ami az álmomban megtörtént. Hasznos kis “képességnek” csak lehetne gyakrabban ilyenem. :)

Sokáig én se foglalkoztam vele, sőt elég szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, de mióta tényleg feljegyzem ezeket, azóta változott az álláspontom. Nem tudom mi okozza ezt, a stressz, a kényszer de az fix, hogy létezik.

2020. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Mintha én egy ilyen kérdést tegnap már olvastam volna.
2020. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Mit osszak meg? Láttam a.jövőt, így meg úgy. Pár ezer alkalom az egész. Volt, hogy többszörös deja vu volt egyszerre, szóval a deja vumban már colt egy vagy több olyan, amikor volt már deja vum, és reagáltam is rá. A rekord nagyság a 8 rétegű deja vu.

Volt hosszú távú, amikor több tíz percre előre láttam dolgokat, de általában a jelentől előre pár másodpercet láttam.

2020. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
3:A Next-ből idéztél?
2020. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!