Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a neten szokott gyakran...

Aki a neten szokott gyakran kötekedni, ő a való életben is olyan, vagy csak a neten?

Figyelt kérdés
Vagy ez változó?Csak kérdezem.

2020. nov. 13. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én csak a neten
2020. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem kérdezed meg tõle?
2020. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Névtelenül arc nélkül könnyebb,és jobb is.
2020. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak itt vagyok nagy arc, élőben vissza vagyok húzódva mint egy hipotermiás fityma
2020. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

en is csak neten, amugy nyugodt, kedves embernek ismernek. irasban valahogy mas :D

ha mindenkinek itt kiirnak a nevet akkor mindjart bekesebb lenne a kozeg.

2020. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Kötekedni se itt, se ott. Van az úgy, hogy megmondóemberre iszom magam, de az az életben is ugyanúgy van. Persze, hogy nem esik jól, hogy olykor a véleményem a segglyuk állapotában van, olyankor lehet ráfeszülök a dologra, és kész is a vita :D
2020. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Egy másik kérdésnél láttam, de nagyon ide passzol :D

https://www.youtube.com/watch?v=9treWc2SOrM

2020. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Szándékosan nem kötözködöm sem itt, sem a való életben, nem az a típus vagyok. Viszont itt is, ott is pillanatok alatt felhúzom magam, ha belém kötnek és akkor ami a csövön kifér. De soha nem vagyok trágár, csak vitriolosan fensőbbséges, ez ütősebbnek bizonyul.
2020. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok esetben csak a neten, de vannak, akik felbátorodva már a hétköznapokban is így cselekszenek.

Az első időszakban a netes szájkarate olyan volt, mint amikor a kiskutya veszettül ugat a kerítés mögül az emberekre. Ma már más a helyzet, mert szabadabban ugat sokmindenki... Talán felnőtt a kiskutya:).

2020. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak neten én is. Előben vissza kell fognom magam, de itt olyan jól esik elküldeni a hülye barmokat a bús p.csába..
2020. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!