Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban valakinek vásároltam egy ruhaboltba a következő amire emlékszem hogy egy cipő van a kezemben majd a cipőfűző ki jött a cipőből, azt próbáltam meg vissza fűzni, de megjelent valaki a hátam mögött és itt jön az a rész amire kíváncsi vagyok pontosan mit jelent. Én gugolva fűztem a cipőt majd hátra dőltem a lábának ő lehajolt és megcsókolt, én meg döbbenten néztem magam elé. A srácnak egyáltalán nem rémlik az arca hogy valaha láttam volna nem tudom ki lehetett de volt egy olyan érzésem hogy együtt vagyunk vagy hogy amúgy ismerem de csak az álomban. Nincs és nem is volt senkim soha. Valakinek van ötlete?

2020. dec. 29. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Áldozatot hozol azért(vásároltam), hogy megfelelj másoknak(ruhaboltba). A kényelemet, a gazdagságot(cipő) tartod a célodnak(van a kezemben). Majd nem ment az engedelmeskedés(cipőfűző ki jött) mások parancsának(cipőből). Próbáltál erőt venni magadon(vissza fűzni) alázatosan(guggolva), de vannak hátsó gondolataid pasi ügyben(megjelent valaki a hátam mögött), amiből nem vagy hajlandó engedni(hátra dőltem a lábának). Fontos hogy tiszteljenek(lehajolt), és szexinek tartsanak(megcsókolt). Ezért depressziós vagy(döbbenten néztem magam elé). Pedig nem fontos számodra a személyiség(nem rémlik az arca), csak hogy érezd tartozol valakihez(együtt vagyunk).
2021. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm, egy zseni vagy.
2021. jan. 10. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!