Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Először lőni kezdtek, összevis...

Először lőni kezdtek, összevissza, aztán ágyúval bombáztak... Én mondogattam egy embernek ,hogy "nem akarok meghalni, nem akarok meghalni"..... Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Folytatásban az volt még, hogy elmenekültünk a házból,ahová ágyúval lőttek és menet közben 1-2 rendőr volt szanaszét szóródva, mert egy ágyú eltalálta őket.... És csipesszel szedegették fel őket a rendőrök... Én pedig nagyon féltem...

2020. dec. 27. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Legközelebb könnyebbet kellene vacsorázni és kevesebb hentelős filmet nézni lefekvés előtt.
2020. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi durva filmet nem néztem mostanában... Van ennek az álomnak valami mondani valója? Kb ez a kérdésem
2020. dec. 28. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapból elítélik egymást az emberek(lőni kezdtek, összevissza), aztán terrorizáltak, félelemben tartottak(ágyúval bombáztak) a régi életedért(nem akarok meghalni) küzdened kell(mondogattam egy embernek). Félsz önmagadtól(elmenekültünk a házból), amit elítélnek benned az emberek(ahová ágyúval lőttek). Bizonytalanná vált(1-2) az erkölcsi felfogásod(rendőr volt szanaszét szóródva), mert ütközik mások érdekeivel(egy ágyú eltalálta őket). Amit nagyon körülményes(csipesszel szedegették fel) kivívni értelmes érvekkel(őket a rendőrök) ez nagyon aggaszt(féltem).
2021. jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem még az is érdekes ,hogy pont utána nap 28-án, illetve 29-én volt egy földrengés, nem is olyan messze... Az is olyan helyzet, amikor menekülni kell, és az emberek félnek.
2021. jan. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!