Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Mivel kontaktlencsés vagyok, és abban nem szabad aludni, mondtam magamnak hogy nem szabadna, de mégis elkezdtem.(Ne ítéljetek, legyen mentségemre hogy kész voltam a tételektől) Arra gondolok, ehhez lehet valami köze, de nem vagyok benne biztos. Itt szokásosan álmodtam valamit, majd nem tudom, hirtelen ilyen furává vált minden, amit jó ideig észre sem vettem. Balról teljes sötétség, jobbról valami fény, (Arra van a kislámpám, ami világított) ilyen gömbszerű, kissé ijesztő arc (?) bár nem biztos hogy volt arca, de szája igen. Felőle hatalmas zaj jött. Egyre hangosabb. Mind a két lábam így fel-fele "szállt", de arra nem emlékszem hogy lett volna-e ott valami vagy sem. Igazából az egész "szállást" ahhoz tudnám hasonlítani, mint ha erőteljesen vennék ki a "lelked",(?xd) így tépnék ki. Egyedül a jobb kezemben, a fény felől volt a lábamhoz hasonló érzés, de az kissé gyengébb volt, de az is erősödött. Én végig el voltam a gondolataimban mellette, de mikor észrevettem ezt az egészet, megijedtem, majd rájöttem hogy ez egy álom és megpróbáltam felkelni, csak éppen nem sikerült, nem bírtam kinyitni a szemeim. Itt pánikolni kezdtem és akkor már sikerült. Akárhányszor megpróbáltam visszaaludni ugyanebbe visszakerültem, tehát felkeltem és csak feküdtem az ágyon. Viszont még legalább 5 percig megmaradt a lábamban és a jobb karomban a lebegő érzés, pedig mindhárom teljesen lent volt. Úgy "estem" ki ebből, hogy felemeltem majd letettem a lábaim.

Alvásparalízishez nagyon hasonló volt, de nem tudtam végig hogy álmodom.

Azóta nem volt ilyen, ellenben random esnek le tárgyak a szobámban, esik le egy pók majd tűnik el, és eltűnik a bögréből a teám, amit meg akartam inni :(

Alapjáraton nem hiszek az ilyenekben, felőlem élhetnek itt szellemek, csak a teámnál besokkoltam.

Talán még annyit hozzátudnék tenni a történethez, hogy már az álom előtt óta van ilyen mániám hogy tételírás vagy zeneírás közben érzem hogy figyelnek, vagy látok mozgolódásokat onnan, ami még éppen benne van a látókörömben, és mikor mesélem ezeket a barátaimnak nem tudják eldönteni hogy tényleg megőrültem, vagy csak eljátszom hogy hülye vagyok.

Nehéz a suli, de nem hinném hogy egészségesek ezek a dolgok amik történnek velem :D

Köszönöm a válaszokat előre is!



2021. jan. 7. 23:37
 1/4 Red Demon ***** válasza:
69%

Testkilépés.

Az asztrálsíkra kerülhettél vagy a köztes síkra.

Az agyalapi mirigyed és a topozmirigyed felel az ilyen spirituális élményekért. Az asztrálsík közel áll a tested, a lelked és a- az egy síkra, vagyis az asztrális síkhoz. vannak más síkok is és még dimenziók is.

lényeg h az álom és főleg a tudatos álom úgymond előkészítő az asztrális síkra. te valószínűleg közelítettél a valós testkilépéshez és az asztrálsíkra is.

próbálj meg legközelebb beszélni. ha olyan vibrálós a hangod- mint a csillagkapuban a guauldoké-akkor már egy magasabb síkon vagy.

az asztrálsík nagyon sötét és nagyon világos tud lenni. tehát ha esetleg reggel kilenckor tapasztalsz ilyet, akkor ne lepődj meg hogyha kisül a szemed szinte.


valószínűleg egy entitás volt a közeledben. lehet h az miatt történt a spontán kilépés és ezért tapasztalsz paranormálisnak mondható dolgokat.

vagy negatív és megakar félemlíteni, vagy csak közölni akar valamit.

ha kimerülsz s úgy érzed valami kiszívja az energiáidat akkor az negatív.


tipp:

ha erősödni szeretnél és nem akarod h lezsibbadj, vagy hogy csak félig lépj ki az asztrálra akkor csinálgasd ezt a meditációt minden nap amikor csak tudod és akkor amikor tapasztalsz ilyeneket:

lélegezz be és képzeld el h a tested körül erős fehér fény van, s amikor belélegzel, akkor a tested közepében összesűrűsödik gömböccé- ezt csinálgasd párszor. ha sétálgatsz akkor is jó ez. ez erősít.


védekezés az alvásparalízis/ asztrálsíkon:

képzeld el h minden csupa fehér fényben van, fehér fény vesz körül. lélegezd be s képzeld h az egész testedben benne van. lélegezz ki s képzeld h a tested körül fehér védőburok keletkezik.

ezt akkor is csinálhatod, ha érzed h figyelnek vagy ha para dolgok történnek. ez valóban véd. a negatív entitások lepattannak róla, ha nagyon erősen koncentrálsz akkor fájhat is.

minden ezekhez hasonló vizualizációk hasznosak.


ha kilépsz a testedből, akkor elvileg ha koncentrálsz és előre nyújtod a kezeidet, akkor fehér fény lesz s látsz valamelyest.

az a fehér fény amit láttál--ha jól emlékszem. az is azt jelenti h egy entitás volt a közeledben. ha nem látott jól h megmozdultál-e akkor csinálják, de félelem keltésből is.


kommunikálni lehet velük. bár tudni kell h nem szeretik ha jelezzük h tudjuk a jelenlétüket. meglehet erősíteni h : tudom h van itt valami.

kérdés csak annyi lehet: kérdezhetek valamit? mi a neved? ki vagy mi vagy? mit akarsz tőlem?

ne kérdezd meg h jót akar vagy rosszat!!! mert az olyan mintha engedélyt adnál neki h ártson neked.


próbálj meg babérlevelet hordani a nyakadban egy kis zacsiban s a négy szoba sarkaiba babérlevelet tenni. vegyél álomhálót is. valamelyest segít.


vagy hiszel ilyen dolgokban vagy nem, vagy megfogadod a tanácsaimat vagy nem. csak azért megírtam amit tudok.

2021. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Red Demon ***** válasza:
37%
ha felakarsz ébredni akkor is csinálgasd azokat a meditációkat amiket írtam.
2021. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

5 éve csináltam utoljára test kilépést sz,,r érzés mármint nem fájdalmas

csak mást is látok kb 1 méterre tudsz csak elmenni a testedtől utána a tested vissza hív és egészen másképp nézek ki mint amikor a tükör előtt álok

2021. jan. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagy(furává vált minden). Nem bízol önmagadban(balról teljes sötétség), de azért a reményt nem adod fel(jobbról valami fény). De teljesen(gömbszerű) meg vagy rémülve(kissé ijesztő arc), aminek hangot is adsz(de szája igen). Nagyon hisztis, nyűgös vagy(felőle hatalmas zaj jött), egyre kétségbe esettebb(hangosabb). Sajnáltatod magad, hogy a végét járod(mind a két lábam így fel-fele "szállt") és ebbe bele fogsz(jobb) szakadni(kezemben) az a meggyőződésed(..hasonló érzés), de ez

nem annyira jelentős(kissé gyengébb volt), azért erősödött. Egyébként próbálod egyszerűsíteni a dolgaidat(végig el voltam a gondolataimban mellette). A rémület benned a lényeg(megijedtem..).

2021. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!