Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez az álom?

Mi lehetett ez az álom?

Figyelt kérdés
Több részből állt, nem mindenre emlekszek. Az eggyik része az volt, hogy a szomszédunk szomszédjánál lövöldözés volt. Ez még semmi. A másik részében a kezembe állt egy szög, amit kihúztam, és vele együtt kijött egy hajszálvékony ideg (?) amit probáltam visszanyomkodni miközben baromira fájt. Utánna nem ugyanazon a helyen, hanem a gyűrűs vagy a középső ujjamon keletkezett egy nagy lyuk, amin át lehetett látni, és a lyuktol lefele lehajlott az ujjam. Kiabáltam anyukámnak meg nővéremnek, hogy hívjanak mentőt, este volt és reggelre ért oda. Valamiért le akartam fotózni a sebet, de a képen valami teljesen más dolog volt, valami faragott fa, volt rajta valami madár meg ugyanugy a lyuk, meg talán növenyek. Ebből rájöttem, hogy ez csak egy illuzió, és már mozgott az ujjam. Mit jelent ez?

2020. dec. 27. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég értelmetlen ahhoz, hogy valószínűleg ne jelentsen semmit.

Másrészt az álmok a tudatalattit dolgozzák fel még ilyen formában is. Így mindenre rá lehet húzni valamit.

A kezedbe állt szög egy problémát jelenthet, amit magadban már tudatosítottál, de talán még nem jöttél rá. Ezt szeretnéd eltávolítani, vagy megoldani ugyanakkor emiatt elkéne engedni valamit, amihez te görcsösen ragaszkodsz. A lyuk a kezeden, meg hogy nem mozog az ujjad emiatt lehet. Mert úgyérzed amit elvesztenél kivenne belőled valamit, amit nem kaphatnál vissza.

A szomszédoknál lövöldözés miatt azt mondanám a probléma nem családi körben van, illetve nem életbe vágó ha kapcsolat helyett valami más miatt van.

Ha le akartad fotózni nyilván azt jelenti hogy emléket akarsz róla. Az pedig, hogy másnak láttad a képen, nem sebnek, hanem növénynek ami az élet jele annyit tesz, hogy látod, a veszteség másik oldalát. Ami valami kezdete lehet.

Fontos megemlíteni, hogy sosem tanultam álomfejtést és a túlzott jelentésekben sem hiszek, mint másvilági üzenetek, így amit mondtam nem kell készpénznek venni. Azért remélem a válaszommal mentél valamire.

2021. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!