Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendszeres kis szürkékkel...

Rendszeres kis szürkékkel történő álmodás mennyire gyakori vajon az emberi népesség körében?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Nincs olyan sok pszichopata az emberi népesség körében. Ezért, nem gyakori.
2021. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
75%
Én pl 1-2 havonta álmodok kis szürkékkel, vagy legalább is azzal, hogy UFO-k jelennek meg körülöttem, és tudom, hogy kis szürkék vannak rajta. Kevés olyan álmom van, amit rémálomként élek át, az UFO-s, és idegenes egyik ezek közül. Valószínűleg az ilyen álmok gyakorisága növekvő tendenciát mutat, mert ellentétben mondjuk 50 évvel ezelőttel, jelenleg már bárki, bármikor olvashat róluk, nézhet filmet, játszhat játékokkal, azaz elég sok helyen találkozhat az információval. És szinte kizárólagosan negatív kontextusban mutatják be őket, ezért ezek általában nem kifejezetten pozitív álmok.
2021. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
én zöldekkel álmodom, de az ugyanaz
2021. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Még egyszer sem volt ilyen álmom.
2021. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam a kis szürke a macskát jelenti 🙃

Ufókkal álmodni pedig nem gyakori.

2021. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 maoriérzések ***** válasza:
83%
Többnyire kis szőkékkel,barnákkal,vörösökkel álmod(oz)om.
2021. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, mivel a te esetedben sem álom az, hanem valóban elrabolnak, csak így módosítják az emlékeid hogy azt hidd hogy álom csak.
2021. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!