Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen, a világ népességének...

Milyen, a világ népességének a csökkentésére irányuló összeesküvés-elméleteket ismertek?

Figyelt kérdés
Mint például chemtrail vagy az autizmus oltásokkal való növelése.

2017. márc. 30. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Mit is akarsz kérdezni?
2017. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Úgy érted, milyen baromságokat ismerünk?

A felsorolt két dolog komplett hülyeség.

2017. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fish1 ***** válasza:
27%

Élelmiszeripar dolgai (sok kaja tele van szeméttel, pl. Na-glutamát, aszpartam, stb. Ezek közt vannak rákkeltő anyagok, idegmérgek is.)

Az élelmiszeripar szerintem kapcsolatban van a gyógyszeriparral is. Miután szétcsapták az egészségedet, szedj gyógyszert. 1 gyógyszernek többféle mellékhatása, majd a mellékhatásokra újabb gyógyszerek, stb. Ezek szintén tele vannak szeméttel.

2017. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
lassan megfullad tőlünk a Föld....de valaki ezen aggódik...
2017. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát nagyon bénák akkor, mert hihetetlen mértékben szaporodunk, a sok ártalom ellenére. Jó Kína és India is ludas ebben, de nem csak ők. És mintha ezek az emberek is földiek lennének.
2017. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Szegèny. Szenvedtèl eleget ès ezek a tapasztalatok arra csábítanak, hogy mègtöbbet szenvedj. Ami egèsznap a fejedben jár, az rajtad keresztül a környezetedre is hatással van. Jó, most mondhatod, hogy èrdekelnek az ilyen elmèletek, megèrtem. De ne hidd el őket. Bárki tud írni ilyet egy kis kutatómunka után èn is te is akárki. Hihetően el lehet adni.
2017. márc. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az illuminátusok célja a világ népességének drasztikus lecsökkentése. Sajnos azonban egy náluk sokkal erősebb háttérhatalom ezt megakadályozza.
2017. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De mièrt a negatív dolgok megfigyelèse a hobbid?
2017. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szerintem nem kell ide összeesküvés-elmélet.

Aki hallott már az ökológiai lábnyomról, az tudja, hogy jelenleg még fejlődés nélkül is több Föld bolygóra lenne szükség, ha ezt a fogyasztást fenn akarjuk tartai, miközben a fogyasztás mindenhol nő, legjobban az olyan igencsak népes országokban, mint Kína és India.


Ez nem tartható fenn hosszú távon.

Szóval az emberiség vagy közösen összefog és kitalál egy módszert, hogy szép lassan csökkenjen a népesség (ez szerintem nem valószínű) vagy spontán és drasztikusan fog csökkeni (éhínség, háború, környezeti katasztrófák, stb, stb...)

Szerintem sajnos ez utóbbi valószínűbb...

2017. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez elmebaj. Vagyis csak az a baj, hogy erre használjátok. Vesztetekre, mert ugyanilyen könnyű előnyötökre fordítani is a figyelmeteket.
2017. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!