Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap, eletemben eloszor...

Tegnap, eletemben eloszor csokoloztam. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Mindezt csak almomban...:(

Mint aki agrol szakadt, csak ultem egy padon es a semmibol jott 3 csaj es egy lakkozott, szoke haju, kek szemu csajjal hevesen kezdtem csokolozni...elejen ereztem, hogy benazok,de 5-6mp utan kezdtem belejonni...tisztara mintha ott lettem volna.


A hely, a lanyok es az erzes is pusztan elkepzelt volt...de hogyan lehetseges ez, mikor egyaltalan nem gondolkoztam aznap ilyeneken...


Valo eletben is ilyen konnyen bele lehet jonni?:|


2010. aug. 14. 21:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja es 20F
2010. aug. 14. 21:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
baxottul kanos vagy az...
2010. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kanos vagy
2010. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt álmodtam tegnap este,hogy sy középkor féleségben vmi hős voltam és meghúztam a hercegnőt.Na mit csinál az egyszerű ember?Ki logikázza,hogy kanos,meghúztam a barátnőm és kész.
2010. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is láttam már olyant, hogy csókolózom álmomban. Nézd meg neten álomszótárban. Pl. www.alom.puha.hu (ne zavarjon meg a betűk rózsaszín színe.:D)

Amúgy nem hiszem, hogy különösebb jelentőssége lenne.

2010. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Boccs, előző link nem jó.


[link]

2010. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
rohadtul szükséged van egy csajra úgyhogy húzzál és szerezz egyet;))
2010. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

csak annyi a gond, hogy en nem vagyok tul ramenos.

szoktam jarni ahova csak lehet, es viszonylag sok lany nez, en azt varnam hogy valaki megszolit. Evek ota megy ez, de soha senki nem szolitott meg, pedig nem vagyok csunya szerintem.

2010. aug. 14. 22:49
 9/11 anonim válasza:
jó, de te vagy a férfi neked kellene odamenni. ha a lányok néznek akkor valszeg arre várnak hogy odamenj.
2010. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak vágyteljesítő álom.
2010. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!