Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmaim?...

Mit jelenthetnek az álmaim? Először egy volt barátommal csókolóztam akinek álmomban volt egy gyermeke? Az másikban új munkahelyem lett ott ismertem meg egy srácot elmentünk munka után egy tópartra ahol csókolóztam vele és nem volt rajtam felső.

Figyelt kérdés

Ebben az álmomban szerelmet valott nekem az ismeretlen srác! Egyébként párkapcsolatba élek 3 éve!

Köszönöm előre is!


2011. máj. 19. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hmm,ez érdekes :).Én is kapcsolatban vagyok 4éve,de nekem is vannak hasonló álmaim.Én nem filózok rajtuk túl sokat..Legutóbb a házunk melletti kávézó tulaja vallott szerelmet álmomban :)).Nem rossz pasi amúgy,azóta minden reggel mikor elmegyek mellette mosolyognom kell,annyira valóságos volt az álmom :D.
2011. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2011. máj. 19. 21:54
 3/3 anonim válasza:
Ha ez álmodban már meg is jeleneik ez annyit jelent ,hogy tudat alatt vágysz már nagyon valaki másra vagyis a szerelemre.
2018. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!