Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatosan álmodtam?

Tudatosan álmodtam?

Figyelt kérdés

Ma álmomban a plázában voltam, de teljesen más volt mint a valóságban,mivel nem voltak a benne boltok. Rá is jöttem, hogy én most álmodok, és emlékszem hogy egy pillanatra kinyitottam a szemem, de visszacsuktam és ugyanott voltam. Aztán emlékszem, hogy gondoltam arra hogy elmegyek erre-arra a plázán belül, és el is indultam arra, de aztán felébredtem, és valamiért szédültem vagy nem is tudom, de meg kellett kapaszkodnom az ágyamba nehogy leessek, erre a részre nagyon halványan emlékszek.

Ez mi lehetett?

Ha számít, akkor utána még álmodtam, de akkor nem vettem észre hogy álmodok



2021. jan. 25. 14:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem tudatosan álmodtál
2021. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több szintje is van a tudatos álomnak.

Kb èn is tartok ahol te. Felismerem hogy álmodom ès a hìrtelen kitalált dolgok meg is valòsúlnak pl stresszes álomban felismertem hogy álmodom majd egy szakadèk szèlèn találtam magam, egy mozdulattal felhoztam a szakadèk alját mielött bele estem volna.örültem magamnak majd mondtam a pàromnak "gyere, megyünk New York-ba. De hogy mièrt pont oda azt ne kèrdezzr senki. Tehát csak rèdzlegesen lettem tudatos.

A másik szint az amikor benne tudsz maradni, egy következő amikor benne maradva formálod... Ès igy tovább.

2021. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon érdekes állapot. Szerintem is a tudatos àlmodás, egyfajta magasabb minőségben.

Vannak akik fázisnak hívják ezt, és különböző technikák vannak elérni.

Kb 2-10 percet tudsz benne maradni, ha azt érzed hogy ki fogsz esni, ragadj még egy tárgyat bent az álomban, és ott tudod tartani magad vele. Saját véleményem szerint ez egy alacsonyabb fajta asztrális projekció.

2021. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fel akarod pezsdíteni a társasági életet(plázában voltam), de másképpen gondolkodnak az emberek(teljesen más volt), mivel nem nyitottak a dologra(..voltak a benne boltok), nem akarnak ismerkedni.
2021. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az álomfejtést :)
2021. febr. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!