Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges egy éjszaka alatt...

Lehetséges egy éjszaka alatt 3 év emlékét meg álmodni?

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor fel keltem, tisztán emlékeztem 3 évre. Minden részlete. Minden érzékre ami velem történt 3 év alatt. Ez hogy lehetséges?

2021. jan. 30. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges természetesen. Néhány másodperc alatt is több nap történése is leszaladhat, úgy hogy az alvó normál tempót érzékel.
2021. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem én, csak egy kissé durva, hogy mindenre emlékszem.
2021. jan. 30. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mit csináltál 2019 december 11-én?
2021. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Azt jelenti hogy egy hihetetlen lángelme vagy. Vagy csak hazudsz. :-)
2021. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Az a legnagyobb baj az emlékekkel, hogy folyamatosan változnak. Az agyunk felülírja az emlékeket, módosítja azokat. Ha megkérdeznél 5 barátot, akikkel volt egy közös, felejthetetlen emléked, mind az öten másképp irnák le azt a bizonyos napot, időszakot.

Az agy becsapja önmagát. Hiába emlékszel te az elmúlt 3 évedre, mondhatjuk, hogy az nagyrészt hallucináció, nem megtörtént dolog.

2021. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges!
2021. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez engem nagyon erdekelne irnal errol bovebben?

Tudom hogy nehez megfogalmazni, mert velem is tortent hasonlo.


Nekem egy par ora emleke jott igy vissza, es eereztem azt ahogy akkor ereztem magamat, de nem ilyen nosztalgikus modon, hanem full ugy ereztem magamat.

2021. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%
Azoktól kérdem, akik lepontozták az 5. válaszomat, hogy miért tették? Itt az ezo kategóriában ennyire undorodnak az emberek a tudománytól?
2021. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!