Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Úgy érzem, mintha vigyáznának...

Úgy érzem, mintha vigyáznának rám. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Éjszakákként, mikor felébredek, már többször is láttam egy idős nőt, aki néz engem egy tőlem nem messze levő székből. Volt, hogy az ágyam mellett állt.


Egyszer elszundikáltam este mobilozás közben, és láttam magamat kívülről, ahogy alszom, és jó pár idős hölgy ott állt fölöttem az ágyam mellett, akik elől álltak, enyhén fölém hajoltak. Ahogy kinyitottam a szemem, egy pillanatig még éreztem őket, aztán semmi.


Ilyenkor nem ijedek meg, szinte termeszetesnek veszem, hogy ott van valaki, de másnap, mikor visszagondolok rá, eléggé furcsállom, akiknek meséltem, szerintük meg ijesztő, én valamiért nem tartom annak.


Azt érzem, mintha vigyáznának rám, óvnának. Csak nem tudom kik ők és miért teszik. Az is lehet, hogy tévedek és rossz a szándékuk?

Mit gondoltok?



2017. nov. 3. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem valószínű, hogy valaki vigyázna ránk állandóan, hisz akkor mi lenne itt a dolgunk ebben az életben. Semmi, ha valaki mindig óvna minket, nem tudnánk fejlődni.
2017. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

ezt melyik pizsamádban álmodtad?

nem nézel te túl sok filmet?

2017. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg igaz lehet...elvégre úgy tanúltuk hogy vannak őrangyalaink. Miért nem lehetnének ők azok? Szerintem ne félj :)
2017. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem tanuljuk hogy vannak őrangyalok, legfeljebb vallási ámításként. Ellenben élénk álma lehet az embernek, biztos jó érzés ilyet álmodni.
2017. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
14%
Alvásparalízis?
2017. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 thoomas26 ***** válasza:

Azok alapján, amiket leírtál, valószínűnek tűnik, hogy folyamatosan vannak körülötted szellemek. Ha nem félsz tőlük, biztosan nem ártó szándékúak. A lelked az átlagosnál fejlettebb, így vagy képes érzékelni őket. Ők pedig tudják, hogy képes vagy érzékelni őket, ezért is vannak körülötted.

Természetesen lehetséges, hogy ezen szellemek a szellemvilágból tértek hozzád vissza, hogy melletted legyenek, kvázi vigyázzanak rád. Azonban a valószínűbb az, hogy a testük halála után még a szellemvilágba vissza nem tért szellemekről beszélhetünk, akik - ha nem is tudatosan, de - azért vannak körülötted, hogy segíts rajtuk. Hogy segíts nekik tudatosítani magukban a helyzetüket, s megpróbáld rávenni őket a hazatérés fontosságára.

2017. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: A szellemvilágból nincs visszatérés, a halálod után a lelkedet visszaadod Istennek. Amik itt a földön szellemeknek vagy természetfelettinek látszanak, mind démoni eredetűek, melyek egyértelműen gonoszak, még ha egyelőre nem is bántanak, de abban biztos lehetsz, hogy nem fognak rád vigyázni, ezek nem a javadat akarják. Vigyázni csak is Isten tud rád ha kéred erre Őt és ha van hited.
2017. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!