Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lovakkal álmodtam mit jelenthet?

Lovakkal álmodtam mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval előző este több fajta lóval is álmodtam. Első úgy volt bicikliztem és egy fekete fríz ló féle vágtatott utánam, majd mikor az egyik utcában lefordultam ő is jött velem tovább. Itt véget ért az álmom. Következő olyan volt, hogy két barna ló volt. Az egyik magasabb volt mint a másik. Én először a alcsonyabbat választottam de aztán a nagyobbat akartam, és azzal indokkal szereztem meg, hogy én a magasabb lovakat szeretem. Igazából ennyi volt szerintem semmi értelme, de hátha van valamilyen üzenete


Köszönöm a segítséget és a válaszokat!



2021. febr. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tesztek, mintha az is jelentene valamit, hogy "Álmomban szartam egyet".
2021. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy lovakkal álmodtál. Ennyit jelent.
2021. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

- előző életedben ló voltál


- ló a kínai horoszkópod, csak nem tudsz róla


- ló az aszcendensed


- rossz lóra tettél


- magas lovon ülsz


- lóból is megárt a sok

2021. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat dolgozol szinte az egész életedet a meló helyen töltöd akkor is bemész túlórázni ha semmi kedved, félsz hogy kirúgnak és hogy más lora tesznek helyetted
2021. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A ló szerencsét hoz neked (nem biztos hogy anyagi jellegűt)
2021. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit
2021. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Habzsolod az életet(több fajta lóval).

Első úgy volt. Vígan vagy(bicikliztem), mert meglovagolhatod, élhetsz a szerencséddel(ló), ami a szépségedet jelenti, szexi vagy(fríz) és mindig kéznél van(vágtatott utánam). Ha változik az életed(utcában lefordultam) a lehetőség, hogy élj vele(jött velem tovább) mindig adott.

Következő olyan volt. Bizonytalan(két) voltál a szabad élettel kapcsolatban(ló), ami egyébként biztonságos(barna). Hogy mekkora hangsúlyt fektess rá(egyik magasabb volt mint a másik). Először kicsit foglalkoztál vele(alacsonyabbat választottam), de aztán a nagyban akartad, amit meg is valósítottál(..magasabb lovakat szeretem).

2021. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!