Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmok...

Mit jelenthetnek az álmok amikben hullákat próbálok eltüntetni?

Figyelt kérdés
Visszatérő álmom hogy miután megöltem valakit, különböző módokon próbálom elrejteni a hullát, félve attól hogy valaki megtalálja és lebukok. A gyilkosság nem szerepel az álmomban, csak az hogy pánikszerűen próbálom minél előbb elrejteni. Vajon mi lehet a jelentése?

2021. jan. 31. 13:52
 1/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Lelkiismeretfurdalás. Az a fajta, amikor szégyelled, amit tettél, félsz attól, hogy kiderül, és megbüntetnek, de nem bántad meg. Ha azt keresed, hogy mihez kapcsolható, akkor valószínű, hogy ébren tettél valamit egy emberrel, vagy rendszeresen teszel olyat emberekkel, amit tudattalanul, vagy tudatosan helytelennek érzel, de mégis megtetted, vagy megteszed többször is, és nem érzel megbánást, maximum attól tartasz, hogy lebuksz. Ez csak egy valószínű magyarázat, előfordulhat, hogy egy egyéni álomszimbólumról van szó. Akkor más magyarázata van.
2021. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vállalod a tetteid következményét általában vagy próbálsz kibúvókat keresni?
2021. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudok olyan dolgot felhoni a jelenlegi életemből ami miatt lelkiismeret furdalásom lehetne.

Szoktam vállalni a következményeket igen.

2021. jan. 31. 21:39
 4/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Akkor vagy régen tettél valamit, vagy egy személyes szimbólumról van szó, és mást jelent.
2021. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy jöhetnék rá mi a személyes szimbólum?
2021. jan. 31. 23:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, hogy mit szimbolizál.
2021. jan. 31. 23:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolkozz, olvass tudatállapotokról mind pszichológiai/ filozófiai értelemben és 5-10 év múlva lehet lesz róla fogalmad.
2021. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Azt hiszem közel kerültem a megfejtéshez.
2021. febr. 1. 00:13
 9/10 Grimfox ***** válasza:
Az alapján, hogy milyen érzést kelt, milyen gondolatok társulnak hozzá, és miután felébredsz, milyen érzelmek és gondolatok kavarognak benned néhány percig ébredés után. Ezek tudnak egy megközelítőleges jelentést adni. Minél többet gondolkodsz rajta, annál nagyobb az esély, hogy a tudattalan felköhögi a megoldást, mert elég erőfeszítést tettél, hogy tudatossá váljon. Ezen kívül maximum az elmélkedős meditációt tudom elképzelni. Van olyan gondolkodási séma, ami segít az álmok szimbólumainak megértésében, de ha ilyen mintázat alapján gondolkodsz, akkor a mindennapi élettel nem fogsz tudni mit kezdeni, nem az álmaiddal.
2021. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakran(visszatérő álmom) mondasz nemet mások kapcsolatára, kosarat adsz(megöltem valakit), különböző módokon próbálod palástolni(elrejteni), hogy közöd volt az illetőhöz(hullát), félve attól hogy valakik, ezt a szemedre vetik(megtalálja és lebukok). Flörtölsz, aztán gyorsan mint ha misem történt volna(..minél előbb elrejteni).
2021. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!