Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt rendszeresen?

Miért álmodom ezt rendszeresen?

Figyelt kérdés

Ami közös az álmokban, hogy egy sok emeletes, régi épületben vagyok, ahol mindig vár "valami" .


Az egyikben egy ókori, lezárt templomhoz kaptam egy kulcsot, amit már több ezer éve nem mertek kinyitni, mert még senki nem jött ki élve. De én bementem egy kis csoporttal, és csak lefelé vezetett lépcső. Nem volt egy darabig semmi, csak végtelen lépcső, és ahogy egyre lejjebb jutottam, az egész testem átjárta a félelem, a zsigereimben éreztem, hogy lent valami gonosz vár, és ha nem fordulok vissza, akkor valami szörnyű dolog fog történni.


Ez a csak lefelé vezető út gyakran visszatér, vagy az hogy az emeletek között járkálok.


Pl. A másik, egy magas kék nyolczögletű épület, ahol közepén van egy légtér, és 4 oldalán liftek. Barátommal az egyik liften ágyaztunk meg, mert csak ott tudtunk aludni. A lift hirtelen elindult, a barátom eltűnt, és az alagsorba kerültem, ahol egy orvos éppen egy fecskendőt töltött meg, majd elindult felém, gondoltam biztos bekészíti valamihez, de egyre közelebb jött hozzám majd a nyakamba szúrta a tűt.


Mintha megtörténne a leges legrosszabb dolog, ami történhet.



2021. febr. 4. 23:08
 1/2 anonim válasza:
Gyerekkorom óta visszatérő álmom volt, hogy egy elhagyatott hangárban vagyok, ahol egy lépcsőn elkezdek lefelé futni, a halott nővéremhez, aki 16 éves korában meghalt, öngyilkos lett, de én nem ismertem, mivel a halála után születtem. A lényeg, hogy nem értem le a lépcsőn, amíg be nem töltöttem én is 16-ot, akkor viszont a lány már nem volt ott. Beszéltem álomszakértővel, utána olvastam a neten és a nővérem több, mint valószínű álmomban üzenni szeretett volna. Ezzel azt akarom mondani, hogy neked is talán egy elhunyt szeretted, barátod szeretne figyelmeztető üzenetet küldeni. Mivel félelmet kelt ez benned, ahogy anno kislányként én is rettegtem, több mint valószínű, hogy negatív dologról van szó.
2021. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magas szinten(sok emeletes) űzöd a régészetet(épületben vagyok), ami kihívások elé állít(mindig vár "valami").

Egy ókori elfeledett(lezárt) valláson dolgozol(templomhoz), amihez találtál forrást(kulcsot). Ezzel már több ezer éve nem mertek foglalkozni(kinyitni), mert mindenkinek nagy csalódás volt(még senki nem jött ki élve). De te belevágtál(bementem) egy kis erőfeszítéssel(csoporttal), egyre mélyebben(lefelé vezetett lépcső). Egy darabig minden rendben ment(nem volt semmi), csak unalmas volt(végtelen lépcső). És ahogy egyre mélyebben beleástad magad a témában(lejjebb jutottam) félteni kezdted az életed(egész testem átjárta). Mert mélyen(zsigereimben) meg voltál győződve(éreztem), hogy a végén(lent) ez senkinek sem fog tetszeni(valami gonosz vár), és ha nem hagyod abba a kutatást(fordulok vissza), akkor rossz vége lehet(valami szörnyű dolog fog történni).

Gyakran előjön nálad. Hogy visszatérsz ugyan ahhoz a témához(az emeletek között járkálok).



Pl. A másik. Egy nagyon(magas) nehéz(8 szögletű) munkának vagy a rabja, megszállottja(kék épület), amit nagyjából átlátsz(közepén van egy légtér), és ragaszkodsz hozzá(4 oldalán), rajongsz érte(liftek). Jóindulattal, bizalommal(barátommal) temetkezel(ágyaztunk meg) a munkába(egyik liften), mert számodra kikapcsolódás(csak ott tudtunk aludni). Aztán bizonytalanná váltál(lift hirtelen elindult), nem leleted örömöd(barátom eltűnt) ebben az egészben, és padlóra(alagsorba) kerültél. Azt gondoltad segítségre szorulsz(orvos), hogy megszűnjön ez ragaszkodás a munkához(fecskendőt töltött). Mármint rólad van szó, ezt tagadni próbálod(elindult felém), azt nem gondoltad komolyan, hogy ennek nem így kell véget érnie(biztos bekészíti valamihez). De egyre inkább rákényszerülsz(közelebb jött hozzám) arra, hogy azt válaszd(nyakamba), hogy abbahagyod(szúrta a tűt).

2021. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!