Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehetett ilyen fajta...

Mitől lehetett ilyen fajta rémálmom? Vagy ez álom volt egyátalán?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy délutáni szundira. Nagyon gyorsan el is aludtam.

Egyedül voltam otthon és arra ébredtem, hogy haza jött valaki. Felkeltem, kimentem a szobámból, hogy ki az, de senkit sem találtam. Ekkor hirtelen újra az ágyban találtam magam. Kinyitottam a szemem és gondolkoztam rajta, hogy milyen hülyeséget álmodtam, kiakartam kellni az ágyból de nem bírtam mozdulni, megijedtem, ezért elkezdtem kiabálni, de nem tudtam hangot kiadni, éreztem, hogy ettől teljesen elgyengülök és elaludtam. Majd arra keltem, hogy anyáék haza értek és kint a szobám előtt beszélgetnek. Felakartam kellni, mert az előző események után már tök rosszul voltam, féltem, izzadtam, de már a szemem se tudtam kinyitni, se beszélni, se mozdulni, de közben olyan fáradtságot éreztem magamom mint még soha és újra elaludtam. Legközelebb már arra ébredtem, hogy anyáék már a szobámba vannak és próbálnak felébreszteni, de most se tudtam semmit, csinálni, csak azt éreztem, hogy folyik rólam a víz, és próbálok felkelni ezért rángatózik a testem, a szemem se bírtam kinyitni még is mintha láttam volna anyáékat meg más foltokat a szobámba mintha szellemek lettek volna.

És ez után végre sikerült valóban felébrednem. Kimentem szétnéztem a házban, de még mindig egyedül voltam. Folyt rólam a víz, remegtem, és eltartott egy pár percig mire a félelem is elmúlt.

Ezekből a felébredésekből csak az utolsó történt szerintem meg, a többi csak álom volt mind, de nagyon ijesztő volt, és nem értem az egészet.



2021. febr. 9. 15:22
 1/5 anonim válasza:
Olvass utánna mi az a rem fázis. Van ilyen hogy benne marad az ember teste ebben az alvási fázisban miközben felébred. Ilyenkor nem tudsz mozdulni viszont a rémalak vagy akármi sokkal intenzívebben jelenik meg.
2021. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Az olyan alvászavar vagy minek nevezzem, hogy felébredsz, de az alvási bénulástól nem bírsz megmozdulni és hangokat hallasz, meg alakokat látsz az ágyas körül. De persze egyik sincs ott igazából!
2021. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ágyad körül
2021. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Bizonytalan vagy abban, hogy a családod melletted áll. Fontos számodra a közös siker, az összetartás, hogy meghallgassanak.
2021. febr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!