Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap meditáltam, és egy...

Tegnap meditáltam, és egy hang hirtelen azt mondta, hogy "nonexistent nagymama". Most normális, hogy félek felhívni nagymamámat?

Figyelt kérdés
Félek, hogy tényleg van valami baja.
ápr. 28. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért hívd fel, hogy megnyugodj.
ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Ha valódi meditációt végeztél volna, akkor mindegy milyen belső tartalom jelenik meg a tudatodban, mert amikor ezt észrevetted, azonnal vissza kellett volna térni a meditációhoz (pl a légzés figyeléséhez). Te nemhogy ezt nem tetted meg, hanem még rá is raktál egy adag félelmet (teljesen értelmetlenül).

A meditációban számtalan dolog jelenik meg, és kerülhetsz velük azonosulásba. A cél pedig az, hogy megszüntesd a belső tartalmakkal való azonosulást.

ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem egy pszichiátert érdemes felkeresned ezzel, a nagymamád kétlem hogy képes lenne beállítani a gyógyszeradagodat.
ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Error 404: nagymama not found.
ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
2-esnel a pont.
ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Miért pontoztatok le 0%-ra?!

Láthatóan mentálisan beteg az illető, hangokat hall a fejében és retteg tőlük. Elég skizofréniagyanús. Ennek az embernek segítség kell és nem az hogy kiröhögjétek, ne legyetek szívtelenek mert ti is lehettek még betegek!!

ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem éppen, hogy fel kellene hívni. Nem , mintha baja lenne, hanem mert biztosan őrülne neki.
ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

6-skizofrén?miért mert te nem tapasztaltàl még ilyent?

Nekem egyszer rezgett a hàtam meg hangja volt a rezgésnek arra keltem.a fejemen vmi zsibbadàs ment ki és férfi hangon hallottam nem tul magyar szöveget (nem aludtam nem àlmodtam és nem alvàsparalizis volt)..nem tudom milyen nyelven volt fura magyaros pár szot értettem belőle ..


És nem nem vagyok skizo..

ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ja és szàmsorok kodok pörögtek elötte elöttem..és a 618volt az enyém..ritkán felbukkan elöttem rendszàmtáblàkon nem tudom mi volt a jelentése ennek..


Néha lenn gàtnàk rezgek és hangja van (csakra rezgés?)csoportokba màsoknál is olvastam màr szoval nem egyedi eset vagyok..de nem tudom mit jelent ..

ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hat én inkább a hang miatt aggódnék
ápr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!