Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy hirtelen eszetekbe jutott egy réges-régi álmotok, amiről azt hittétek, nem is jegyeztétek meg, soha nem is gondoltatok rá, mégis felidéződik bennetek, olyan pontossággal, mintha épp az imént álmodtátok volna?

Figyelt kérdés
Velem már többször megtörtént, és néha már azt gondolom, valójában minden álmom rögzül valahol az agyamban, aztán random előjön, amikor valami kapcsolódó dolog előhívja. Nagyon fura.

2021. febr. 9. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már századjára megint ugyanazt álmodom, akkor igen! :) Van úgy, hogy álmodok valamit és tudom, mi fog történni, mert olyat már álmodtam többször is, csak álmodás közben jut eszembe, nem napközben, mint neked. :)
2021. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, fordult már elő és nem visszatérő álommal. Valami egyszeri jelentéktelen álmok ezek amik néha így beugranak.
2021. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ezek különböző álmok, és mindegyiket csak 1x álmodtam, és mindig évekkel korábban, plusz nincs bennük semmi különös, ami miatt emlékezetesek lehetnének, mégis egyszer csak eszembe jutnak...
2021. febr. 9. 20:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, mint ahogy 2-es is írja.
2021. febr. 9. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem sokszor előfordul hogy megálmodom mi fog történni. Egyszerű hétköznapi dolgok amikre nem is emlékszem amig meg nem történnek és abban a pillanatban tudom pontosan mi fog történni a következő pillanatokban.
2021. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az más, az a "deja vu".

De ez olyan, mintha hirtelen eszedbe jutna, mit álmodtál 2017. október 12-én, és pontosan felidéződne benned. Csak éppen 2017. október 12. és 2021. február 9. között egyszer sem gondoltál rá, sőt arról sem tudtál, hogy megjegyezted. Pedig mégis, mert különben hogy jutna eszedbe?

2021. febr. 9. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni, hogy még almomban felismerem, hogy na ezt már álmodtam.
2021. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!