Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam...

Mit jelent ha azt álmodtam hogy megcsókolok egy lányt, aki a csók közbe átváltozott fiúvá?

Figyelt kérdés
Nagyon elbizonytalanodtam, a csók után rosszul voltam, fura érzés volt.

2021. febr. 11. 11:08
 1/6 anonim válasza:
100%

Nyugi ettől még nem leszel langyos.

Ez semmi nem jelent.

Ha a való életben fantáziálsz a saját nemedről, majd akkor kell el gondolkodni, hogy mi a pálya...

F

2021. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Az álmok a tudatalatti tiszta, kontroll nélküli kivetülései, s nem mindenki az aminek látszik álmodban. Sőt hülye hasonlat de az is lehet te magad voltál mindkét szereplő (vagy a tudatalattid valamilyen "megjelenési" formája) a másik. Szóval ettől még nem leszel sem bi, sem meleg. Az akkor leszel ha éber állapotban is kimondottan felizgat, szexuálisan beindít ha egy másik pasival csinálsz ezt-azt.
2021. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Egy travival kezdtél ki
2021. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Semmit sem jelent, én is már legalább 3x álmodtam életemben, hogy a saját nememmel (nő) csinálok dolgokat (szex, csók), de a valóságban egyértelműen az ellenkező nemhez vonzódom.
2021. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti hogy félig hetero vagy és félig búzi vagy.
2021. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csaj szerinted túl rámenős volt, ő irányított(férfivá változott). Ami meglepett téged(elbizonytalanodtam..).
2021. febr. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!