Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha megcsókolom szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolom szerintetek hogy fogadja?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 3 hete szólítottam le a suliban. Messengeren folyamatosan beszélünk. A valóságban ritkán, mert elég sűrű napjaink vannak a suliban. Hazafelé szintén nem nagyon megyünk együtt csak ritkán, mert máskor fejeződik neki be a tanítás. Egyértelműen szerelmes belém, mert az öcsém osztályába jár és elvileg azt mondja, hogy járunk. (De még nem csókolóztunk szóval szerintem azért hiszi ezt mert még nem volt kapcsolatban és nem tudja mikortól) Plusz instán a KBE-re is 10/10-et írt az esélyre. Most a héten fogunk elmenni valahova inni valamit. Ha megcsókolom szerintetek hogy reagálná le? Ha az első csókja lenne, akkor még várjak vagy mehet?

Én 16/f ő hamarosan 15/l



2020. okt. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Először inkább beszélgess még vele. Ha egyből letámadod nem biztos, hogy jó néven venné.
2020. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Én is erre gondoltam. Most az vezetett rá hogy kitegyem itt kérdésnek hogy a barátaim (lányok) mondták hogy lépjek.
2020. okt. 12. 19:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Mások véleményére is kíváncsi vagyok. Lányok, ti hogy reagálnátok?
2020. okt. 12. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dzerintem ha éppen úgy adófik a helyzet akkor megcsókolhatod, függetlenül attól hogy ez most az első neki vagy sem, nyilván örülne neki ha ő úgy veszi hogy jártok. Csak ne ezen járjon az agyad görcsösen. Ha úgy jön csókold meg, ha nem majd legközelebb.
2020. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

16/L

És bocsi az elírásokért gyorsan szoktam írni

2020. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy hozza a szitu csókold meg.
2020. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!