Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért szerepel minden álmomban...

Miért szerepel minden álmomban macska?

Figyelt kérdés

Minden álmomra amire emlékszem szerepel egy vagy több macska. Valamikor kicsik valamikor már felnőttek. Néha tudnak emberi nyelven beszélni, ilyenkor beszélnek hozzám/velem. Az elmúlt hónapban szinte minden álmomból emlékszem,hogy ott voltak persze pozitív álom mind.

Miért álmodhatok macskákkal mindig?


2021. febr. 15. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A macska lenne a totem állatod? Kellemesek és intelektuálisak, szeretetteliek a beszélgetések?
2021. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, mivel nagyon szeretem a macskákat. Ha meglátok egyet valahol euforikus érzés hat át. Igen, a beszégetések mindig barátságosak.
2021. febr. 15. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Van cicád?
2021. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos.
2021. febr. 15. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerezz be egyet!
2021. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagyon egyszerű: Mindenkinek van egy olyan tárgy amit ha meglát álmában akkor emlékezni fog az álmára. Ezt egyébként meglehet tanulni, belehet meditálni vagy mi és akkor ha azttanulod be, hogy piros labda legyen az álmodban akkor ahányszor megjelenik emlékezni fogsz rá. Nekem minden álmomban egy fűszeres tasak van és csak azokra az álmaimra emlékszem. Te is álmodsz többet csak nem maradnak meg.
2021. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!