Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy macska betöltheti a...

Egy macska betöltheti a legjobb barát szerepét és az emberi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

2019. jún. 30. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én elég nagy macskab*zi vagyok, de szerintem nem.
2019. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
A legjobb barát szerepét igen , de mellette kellenek emberi kapcsolatok is.
2019. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Akkor már régen rossz, ha csak az van. A macska nem ember.
2019. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
81%
A legjobb barátét igen, emberi kapcsolatokat értelemszerűen nem, hiszen a cica nem ember. Ettől függetlenül sok olyan embert ismerek, akik helyett ha választhatnék, inkább egy-egy macskával lennék kapcsolatban.
2019. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Igen. Pl. nekem az autóm a barátom, elmegyek sokszor kocsikázni és beszélgetek, üivel engem az emberek mindig bántanak, ezért muszáj kikapcsolni is.


21/F

2019. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem igen.

A macska legalább őszintén szeret, veled van jóban-rosszban, megnyugtat ha depis vagy.. jó velük otthon lazulni, kertészkedni, stb.. engem pl jobban kikapcsol mint egy emberi baráttal való program.


Akármennyire hiszem jó barátnak az embert, mindig kitárgyalnak a hátam mögött/lenéznek mert másképp vélekedünk bizonyos dolgokról. Számítani meg egyikre se lehet. Persze ők elvárnak minden segítséget, de nem viszonozzák. Csalódás az egész

2019. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem, még egy kutya sem, de hogy egy macska...
2019. júl. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha a macska a legjobb barat szerepet tolto be, akkor foggalmad sincs mirol maradsz le. Ami nem baj, mert amit nem ismersz - es nincs, az nem faj. De kb 1 ev mulva elhetnel ugy ahogy szeretnel ha nem félnél... ez a kulcsszo es ez igaz mindenkire...
2019. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%

Nem macska, de;


Kutyáim vannak, akikkel azokat csinálok, amiket az emberek a barátaikkal; programokra járok, helyeteket látogatok meg, "strandra" megyek, hasonlók.


A jó érzés megvan, mert nem a négy fal közt ülök. Az is jó érzés, hogy ott van velem valaki, akire vigyáznom kell, akit szeretgethetek, aki bújik hozzám, stb; ergo tudok valakivel "komunikálni", amíg elvagyok, vagyok ott valakivel.,


Viszont az nincs meg és sosem lesz, hogy én beszélgessek és ez ki is mutatkozik - sok helyen már törzsvásárlónak számítunk; a kutyák imádnak bemenni oda, mindig beszaladnak, én meg tudatalatt is arra veszem az irányt, hogy legyen egy kis verbális kommunikáció is.


Egy állat betöltheti a legjobb barát szerepét némiképp; a kutyáimmal rengeteg helyen jártunk és ott voltak velem az időszakban, amikor felnőtté értem, amikor depressziós voltam, amikor anorexiás, hasonlók, teht rengeteg mindenen mentünk át együtt. Illetve tényleg mehetek velük mindenfelé (ahova engedik őket persze) és sok mindent csinálhatok a társaságukban. De 100%-ban nem adhatják meg azt, amit egy legjobb barát szokott.

2019. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a macskáim a legjobb barátaim tehát megertelek, de azért mellé kell emberi kapcsolat is.
2019. júl. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!