Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennyire lehetünk egymásra...

Ennyire lehetünk egymásra hangolódva a legjobb barátommal, hogy ugyan azt álmodjuk? Mit jelenthet, be fog következni? Többi lent

Figyelt kérdés
Tehát nálunk aludt 5 barátom, közöttük volt a legjobb barátom, akit bátyámként szeretek, 2 éves korunk óta egymás mellett élünk. Azt álmodtam, hogy kigyulladt a konyhánk, és ő meghalt, miközben mentette a barátnőjét. Felébredtem, nem mondtam senkinek, mentem mosakodni. Ő közben elmesélte a srácoknak, hogy azt álmodta, hogy tűz volt a konyhában és megégett a barátnője. Reggelikészítés közben mondtam az egyik haveromnak, aki elsápadt és kiabált a legjobb barátomért, hogy mit mondtam most és mondja el ő is az álmát. Hát azóta nem térek magamhoz...

2021. febr. 22. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Közös álmok vannak. Állítólag nem feltétlenül kell hozzá az összehangoltság, de marha érdekes dolog és jó lenne rájönni hogy is működik.
2021. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!