Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyamatosan ő van az álmaimba...

Folyamatosan ő van az álmaimban, de miért???

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk. Lassan két hónapja nem találkoztunk. Minden teljesen jól megy közöttünk stb. Viszont a párommal mindig olyan álmaim vannak, hogy szakítunk vagy ilyesmi

És most jön a másik dolog. Gimiben szerelmes voltam egy osztálytársamba ami valószínüleg viszonzott volt, viszont soha nem derült így ki. Folyamatosan vele álmodok. Kezd marhára idegesíteni és felzaklatni. Nem tudom egyszerűen hova tenni és miért. Nyár óta nem is láttam a fiút. Vagyis futólagosan láttam vagy 2 napja egy kocsiban, miközben én is pont mentem valahova... és most nem az utóbbi 2 napra értve álmodok a fiúval, hanem már előtte is bőven...

Tudom, hogy ezek álmok viszont tényleg bezavarnak. Kezdem nem tudni, hogy mi a helyes út...



2021. febr. 27. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Túlságosan hiányzik.

Én is voltam így a nyáron (csak nálam diákszerelem, ráadásul csak egyirányú :()

2021. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 de ennyire hiányozna? 🤦🏻‍♀️ Egyszerűen tényleg nem tudom már hova rakni ezt az egészet. Eszembe jutott, hogy megkeresem de az milyen ciki lenne már😂
2021. febr. 27. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért a párod az az illető, hogy akár ezt is megbeszélhesd vele.
2021. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 megbeszéltem vele, mire nevetve annyit mondott, hogy paranoiás vagyok, hogy mikor látom az illetőt :D
2021. febr. 27. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 én is így vagyok.

Én egy hétig folyamatosan álmodtam azzal akibe halálosan szerelmes vagyok. Még vissza visszatér az álmaimba és hát nem esik jól:/

2021. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!