Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom a...

Mit jelenthet ez az álom a kiszemeltemmel?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam valamelyik nap, hogy a kiszemeltemmel a szüleim francia ágyában fekszünk egymás mellett, beszélgetünk, ő nagyon sokágig mélyen a szemembe néz, én viszonylag sokszor elnézek a szeméből, de nem tudom, hogy miért, talán mert zavarba jöttem, de nem tudom. Utánna rátettem a fejemet a mellkasára, hallottam a szívdobogását, meg ahogy levegőt vesz, (ő erre nem reagált semmit) de gyorsan elvettem onnan a fejem, mert nem akartam, hogy rá jöjjön, hogy szeretem. Egyébként (ezt az álmon kívül írom), mostanában egyre több jelet ad, hogy érez valamit irántam, meg, hogy meleg (én is fiú vagyok, meg ő is). Szerintetek mit jelenthet ez az álom? Talán azt, hogy szerelmes belém? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. febr. 27. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelmet a valóságban kell megélni. Álomban is szép, de...csak álom.
2021. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent
2021. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha a kiszemelted, akkor valószínűleg sokalt gondolsz rá. Ha valamire sokat gondolsz, akkor az az álmodban is megjelenhet. Nem jelent semmit.
2021. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!