Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » "Titokban látjátok egymás...

"Titokban látjátok egymás kezeiteket" ...ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap este azt álmodtam, hogy sétáltam haza a suliból és egy piactéren kellett végig mennem. Ott volt egy pap szerű alak és egy jósnő. Azt mondták, hogy nekem, hogy "titokban látjátok egymás kezeiteket" ez mit jelenthet?

Tesóm is ott volt velem, neki meg azt mondták, hogy nagyon öreg. Pedig tesóm fiatalabb tőlem és is 16 vagyok csak.

Előre köszönöm a válaszokat!


2021. febr. 28. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tesódnak lehet, hogy úgy értették, hogy lélekben öreg, bölcsebb de testileg fiatal.


A tiédre sajnos nem jöttem rá.

2021. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
röhögnék ha a pap fekete csuhás lett volna
2021. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt jelenti, hogy testvérekként ismeritek a másik szándékát, cselekedeteit. A kéz a cselekvés véghezvivője. A látás utalhat lelki látásra, lelki ismeretre. Minden bizonnyal jó tanácsokkal tudtok egymásnak segíteni az életben.
2021. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!