Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egymás után végződött az...

Debremart kérdése:

Egymás után végződött az álmom méhecskére mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Gyakran álmodom mostanság hogy zuhanok álmomban, azt tudom, hogy azt jelenti, hogy elveszítettem az írányítást a kezemből, kicsúszott a lábam alól a talaj, ami igaz is, viszont a tegnap éjszaka azt álmodtam, hogy kicsuszott szó szerint a talaj a lábam alól ugyanis egy lyuk volt a talajon ami levolt fedve és ez kicsuszott a lábam alól amikor rajta álltam, de sikerült a szélén megkapaszkodjak és láttam magam alatt a talajt, körülbelül akkora volt a magasság mint egy emeletesház 1 szintje. Viszont ekkor jött egy méhecske, elkezdtem hesegetni, ekkor már csak az egyik kezemmel kapaszkodtam, de a méhecske nem tágított, és úgy voltam vele, hogy elengedem magam mert menekülőre akartam fogni a méhecske miatt, viszont ekkor az alattam levő talaj vagy minek nevezzem hirtelen átment sötétségbe és nem akart abbamaradni a zuhanás a méhecske jött utánnam és az orromra akart rászálni, ebben a pillanatban felébredtem és figyelmes lettem, hogy a takaró bilizgálja az orrom, ezért volt az, hogy úgy éreztem, hogy az orromra akart szállni, de ez már csak mellékes. A mostani álmomban nyugodt volt minden, itthon voltam, egy egyszerű nyári nap volt, ültem a teraszon és egyszer csak jött egy méhecske, gondoltam majd el megy nem csinálok semmit, ekkor a méhecske rászállt a karomra és hesegettem onnan de nagyon nem mertem, nehogy megcsípjen és csak mászott a méhecske ott és ekkor felébredtem. Ez mire utalhat? Mert az oké, hogy egyszer van egy dolog az álmomban, de hogy 2x egymás más jelenetbe ez már jelent valamit.
2020. ápr. 19. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt a méhecskével van a probléma. Valakinek a megszemélyesítése, aki csak kárt okoz neked vagy akitől nagyon félsz.
2020. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vajon hogyan tudhatnám meg azt, hogy ki ez a személy? Van egy pár rossz akaróm az tény de senki olyan nincs aki ártani tudna nekem. Vagy csak nem tudok róla??
2020. ápr. 19. 11:45
 3/6 Toboz111 ***** válasza:
Jelenleg a "segítőd" egy méhecske. Régen más kultúrákban totemállatnak is hívták. Próbálta a tudomásodra hozni, hogy veled van. Védelmező, segítő.
2020. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem félnem kell tőle, hanem engedni, hogy segítsen?
2020. ápr. 19. 20:39
 5/6 Toriiii66 válasza:
Szerintem is a védelmeződ, és igen :)
2020. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A méhecske egy mérgező, harapós gondolatot jelképez. Ami a bizonytalanságod, önbizalomhiányod(zuhanás) következménye.
2020. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!