Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok olyat amivel...

Miért álmodok olyat amivel becsapom magam hogy ne keljek fel mert nem kell?

Figyelt kérdés

(Középsulis diák vagyok online oktatásban)


Mostanában azt szoktam álmodni hogy felkelek megnézem mi a feladat vagy hogy lesz e hívásos óra vagy sem és mindig feladat van és így azt mindig későbre halogatom és alszok tovább. Viszont amikor tényleg felébredek akkorég mindig abban a tudatban vagyok hogy csak feladat van és nem kelek fel hanem visszaalszok.


Már 3x is megtörtént viszont a 2. és 3. alkalommal már nem vettem be az álmom és újra megnéztem és persze hívásos óra volt így felkeltem.


Ma is megtörtént viszont most azt álmodtam hogy reggel nézem az időt folyamatosan 5-10 percenként és egy idő után felkelek és bemegyek órára. Utána felkeltem a valóságban és néztem hogy mi a ... Annyira realisztikus volt az álmom hogy nehéz elhinni hogy álom volt.



2021. márc. 9. 08:49
 1/2 anonim válasza:
Sajnos sok olyan dolgot álmodunk, ami valóságban nem nagyon történhet meg. Ennek talán az egyik oka, hogy a mi emberek sokat fantáziálunk, és az álmunk is ezért lehet fantázia dús. De ez csak egy gondolat. Nem Tudok pontos válaazt adni. Én is hasonlót álmodtam párszor. Almomban felébredtem, mert fel akartam kelni. De éreztem, hogy még nem ébredtem fel ezért felkeltem magam. (Ez még mindig az álmomban van) amikor felébredek akkor megkönnyebbülök, de érzem, hogy még mind8g alszom és elkezdem magam ébreztgetni! És ez legalább 4szer 5ször történik meg velem míg a végén tényleg felekel az álmomból. Nagyon rossz érzés.
2021. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bezártság, hirtelen változás, stressz és egyhangúság lehet az oka, biztos sokat szoktál unatkozni is, vagy a tanuláson és sulis dolgokon kívűl nem nagyon jut időd semmire, mert ellustultál és inkább alszol, valamibe bele kéne kezdened, én japánul tanulni meg festeni kezdtem. Kezdj el pl jógát vagy táncot vagy egy nyelvet tanulni interneten keresztül, vagy kezdj el festeni/rajzolni, bűvészkedni, valami hagnszeren, ha van rá lehetőséged játszani, tanulj meg főzni, találj bármit amit szivesen csinálnál és amiért szivesen felkellsz, hogy valamit önként elérj, ami nem kötelező sulis dolog. Az álmaid is megváltoznak és próbálj meg akkor is felkellni, ha nem hívásos óra van, ha nem is állsz neki a feladatoknak rögtön, reggelizz meg, keress a választott érdeklődési körödre, kezdd lassan a napot, élvezzd amit csinálsz és utána végezdd el a feladatod, majd lazíthatsz egész nap vagy folytathatod az új hobbid. Próbálj egy kicsi rendet tenni a napjaidba és az álmaid sem lesznek ilyen becsapósak! :3
2021. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!