Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tàncolàssal àlmodtam, majd ez...

Tàncolàssal àlmodtam, majd ez idővel àtment rèmàlomba. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Az àlmomban valahogyan belekeveredtem olyan szituàciókba hogy szokásos lett az hogy engem "meglàtogatnak" balerina szerű tàncos lányok minden szerdán èjfèlkor hogy a hàlószobamban próbáljanak. (Nem biztos hogy pont szerdai nap volt, viszont èn olyasmire emlékszem hogy a hèt közepén törtèntek ezek. Egy 10 perce keltem fel az álmomból)

Baromi érdekes ès egyèbként romantikus is volt, annak ellenére hogy àlmombm ezek a lányok nem is igazán foglalkoztak velem, egyszerűen csak a szobàmbam táncoltak egymással. Viszont èn úgy éreztem hogy nekem is csatlakoznom kell ezért felkèrtem az egyiket. Végül smároltam is vele, de viszont itt mèg nem lett vège. Elfogott a fèlelem. Tipikus rèmálom érzès. Hirtelen elkezdtem fèlelmetesnek tartani hogy mindig megjelennek nàlam ezek a "lènyek". Elkezdtem fèlni tőlük. Nem akartam hogy újra jöjjenek. Nem is jöttek màr, mert felébredtem :D

Ez mit jelenthet?



2021. márc. 11. 05:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok nő/lány vesz körül az életben? (rokonság,család,ismerősök)
2021. márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán, pont hogy a magànyosabb típus vagyok
2021. márc. 11. 08:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzàtenném hogy ez az egész olyan rituálé szerű volt, eufórikus èlmèny hogy egyszerűen megjelennek és nem ismerem őket
2021. márc. 11. 08:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Aztán àtment hogy olyan érzèsbe mintha valakinek szellemek vagy hasonló rossz szándékú entitások jàrkálnànak a hàzàban, vagy éppen csak valami betörők. Vàltakozott a felfogásom a természet feletti ès a racionális gondolkodás között
2021. márc. 11. 08:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Vágysz valamire de félsz is az úttól ami oda vezet.
2021. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Összegezve az egész olyan volt mintha tudnám valamiről hogy veszélyes de mèg is vonzódok hozzà és akarom hogy újra "meglàtogassanak"
2021. márc. 11. 08:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán maga az élet amiről álmodtál.
2021. márc. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

"Összegezve az egész olyan volt mintha tudnám valamiről hogy veszélyes de mèg is vohozzà és akarom hogy újra "meglàtogassanak""


Na igazából meg is fejtetted az álmod :D


A balerina táncosok amúgy szerintem még jelképezhetik a szenvedélyt, a küzdelmet, a "tökéletességet" - olyasmi dologra akar utalni, amivel kapcsolatban hasonló érzéseid vannak, esetleg valamire szívből vágysz, csak nem mersz belevágni, mint ahogy az előző hozzaszóló is írta. De az is lehet, hogy kapcsolat terén vágysz a szenvedélyre, arra a boldogságra, eufórikus állapotra, amit az álmodban átéltél.

2021. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!