Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek táncolással vagy...

Szerintetek táncolással vagy edzéssel lehet jobban fogyni?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy a táncolás szimpibb nem olyan unalmas mint az edzés és nem érzem annyira kötelezőnek mint az edzést. Én személy szerint elfáradok egy edzés után abszut nem érzem magam feltöltve mint ahogy sokan mondják hogy huhh mekkora energiát add személy szerint én utána alszok mert hulla vagyok tőle. Viszont ha táncolok youtube-on rengeteg egyszerű táncos video van fent amit lehet utánozni sokkal jobban feltölt jó kedvem lesz és sok a siker élmény hogy megtanultam egy adott koreográfiát :D ti hogy gondoljátok ezt? Lehet azért fáradok el jobban edzés után mert terhelőbb mint a tánc? De melyik lehet a jobb zsír égetés szempontból? El kell fáradni ahhoz egyáltalán hogy zsírt egéssen az ember(?) Én úgy gondolom hogy nem feltétlenül...

Reggeli tánc után ez a kérdés vetődött fel bennem ti hogy vélekedtek erről?:)



2021. febr. 17. 07:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Edzéssel, ez egyértelmű
2021. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem egyértelmű. Attól függ, hogy milyen tánc, és attól, milyen edzés. Pl a súlyzós edzés alig éget el kalóriát, annál bizonyos táncok hatasosabbak lehetnek.

De egyébként kedves kérdező, nem az edzéstol lehet fogyni, hanem az étrendtol. Sokan csak a helyes étrenddel fogynak, bármiféle edzés nélkül (én ezt annyira nem szeretem)

2021. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
A súlyzós edzés nem arra van, hogy kalóriát égessünk😄. Hanem arra, hogy az izmainkat stimuláljuk, ezzel ösztökélve őket a szuperkompenzációra. Ez által az alapanyagcserénk is felgyorsul, mert az izmok"eltartása" több kalóriába kerül, még nyugalmi helyzetben is, mint a zsíré és egyéb szöveteké. Ezért van az, hogy a sportosabb, izmosabb emberek gyorsabban tudnak fogyni, mint a kevésbé sportos társaik.
2021. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Edzéssel
2021. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Edzés.
2021. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Edzés
2021. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hmmm kár hogy az edzéssel többet lehet, szerintem inkább táncolok többet :)
2021. febr. 17. 11:46
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Akkor minek kérdezed, ha egyentalán nem akarsz edzeni mert lusta vagy hozzá? Tancikálni könnyebb azt tudom, de attól nem fogsz le kiscsillag
2021. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Kiscsillag:D


45kg-t adtam le még mínusz 5 kg kell még a célig ha nem muszáj már nem szenvednék az edzéssel:D

2 éve edzem most már az utolsó hónapot le táncolom:)

Csak kíváncsi voltam, nem mondanám magam lustának vagy lehet utánam csinálni :)

2021. febr. 17. 12:05
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Táncolgass akkor csak 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!