Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi mást jelenthetnek az...

Balasa Bence kérdése:

Mi mást jelenthetnek az álmaimban szereplő állatok?

Figyelt kérdés

Már hét éve képes vagyok visszatérni ebbe a helyzetbe: különféle állatokkal járok be egy területet. A három leggyakoribb a következő:



Egy sötétbarna mén, együtt gyalogolunk egy erdőben, ahol vége van, ott egy szép rét terül el. Néha felülök a ló hátára, máskor csak egymás mellett fedezzük fel a tájat.



Egy átlagosnál jóval nagyobb hím oroszlán, vele csak éjjel találkozom, Afrikában. Sokszor álmodom, hogy felfedező vagyok, egy ilyen út során akadtam össze a nagyfiúval. Mindig viszek neki egy kis ennivalót, aztán vele is elindulok felfedezőútra.



Egy nagy hím fekete párduc, indáiban. Vele láttam eddig a legtöbbet az elém táruló világból, és vele a legmélyebb a kapcsolatom, ugyanis már sebet is kapott értem, kétszer is. Neki adtam egyedül nevet eddig: Ráó (a rádzsá, királyi cím egyik alakja, mint személynév)



Ők nem jelképeznek vágyakat és ösztönöket, túl sokoldalúak ahhoz, eddig úgy veszem ki, ők az őrzőim.



2021. márc. 30. 21:01
 1/9 Grimfox ***** válasza:
76%
A ló szabadság, testi, és szellemi értelemben is. Az oroszlán erő, hatalom. A párduc is valószínűleg az erő egy aspektusa, de nem az oroszlán nyílt, hatalmat sugárzó ereje, hanem inkább belső, rejtett, de ettől függetlenül még nagy erő. Álomszimbólumként esetedben valószínűleg a személyiséged mélyén rejtőző említett tulajdonságokat jelölik. Az, hogy együtt jársz velük, azt jelenti, hogy ezekkel a tulajdonságokkal valószínű tisztában vagy a személyiségedben, mind pozitív, mind negatív értelemben. Amennyiben tudatos, irányított álom, és te hívod őket elő, úgy a szimbolika csak az állatokra érvényes, az álomra nem.
2021. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálok találkozni velük célzottan, néha sikerül.
2021. márc. 30. 22:51
 3/9 Grimfox ***** válasza:
Akkor inkább az állatszimbólumot érdemes figyelembe venni, mint az álomszimbólumot.
2021. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Erre nem válaszolok
2021. márc. 31. 09:29
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a különleges ezekben az állatokban, hogy megértik amit mondok, és ők is meg tudják értetni velem hogy mit akarnak nekem mondani.



Egy kis leírás a dolgokról:

2020. 06.24.


...A fekete párduc gondolkodás nélkül mellém feküdt, összegömbölyödött a földön, én meg az oldalára dőltem, egyáltalán nem féltem, sőt most éreztem magam a legnagyobb biztonságban.

2021. márc. 31. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek tudatos álmok?
2021. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mindig
2021. márc. 31. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Anonim forumon leirhatnád hany eves vagy
2021. ápr. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!