Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tehetnék az álmok ellen?...

Mit tehetnék az álmok ellen? 30 éves nő vagyok, van férjnél vagyok. Már háromszor álmodtam 1 héten belül a munkahelyről egy férfival akit csak látásból ismerek, és mindig intim módon voltunk együtt majd szexeltünk. Ez elég gáz, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Elég furán érzem magam ha bent meglátom ezek után.

Régebben amikor kezdtem a cégnél fél éve állandóan nézegetett,aztán abba hagyta mert látta nem vagyok rá vevő,de ennyi volt. Sosem beszélgettünk vagy semmi ilyesmi, még a nevét sem tudom.



2021. ápr. 3. 08:41
 1/9 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


"mit tehetnék ellene?" Ez egy érdekes kérdés. Ha helyesen következtetek amikor kezdtél a munkahelyeden és állandóan nézegetett biztos hogy teljesen nem érdekelt téged? Ha teljesen őszinte vagy magaddal, nem éreztél valamit amikor nézegetett? És egészen véletlenül nem nyomtad el magadban ezt az érzést azért mert férjes asszony vagy és neked nem szabad...

Valami oka biztosan van annak, hogy ismétlődően feltűnik az álmaidban ez a férfi és a szituáció, amiben megcsalod a férjed. Megint egy kérdés, ha teljesen őszinte vagy magaddal, nem hiányzik véletlenül valami neked a férjedből, a közös életetekből?


Kellemes napot!

2021. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Én nem tudom elképzelni 10-20-30 év monogám kapcsolatot...
2021. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
76%
Semmit nem tehetsz. Az álmainkat nem tudjuk kontrollálni, csak a tetteinket. Próbáld azt a másik pasit kerülni, ennyit tehetsz. Az álmok majd elmúlnak, ezek csak álmok.
2021. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1es. Kicsit valóban érdekelt az elején, de túltettem magam a dolgon, aztán abba is hagyta, azóta nem mutatott ő sem semmilyen jelet. Ezért furcsa nekem, hogy most hirtelen jöttek ezek az álmok.
2021. ápr. 3. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Vedd tudomásul és fogadd el azt a részed, aki ezt tenné.

Amíg elfojtod, álomban jelenik meg, élődik ki ez a vágy.

Önismeret, önelfogadás.

2021. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező, azt javaslom neked, fordulj imádságban segítségért a Teremtőhöz, hiszen Ő ismer bennünket a legjobban. Néha még önmagunk sem ismerjük magunkat kellőképpen, Isten azonban ismeri minden gondolatunkat, rejtett vágyainkat, hajlamainkat, de a múltunk és a jövőnk is nyitott könyv előtte.

Ajánlom figyelmedbe ennek a kiváló kötetnek: [link] "Az ima: magasztos kiváltságunk" című fejezetét, de érdemes elolvasni a könyv összes fejezetét. Biztosan állítom, elménkben és gondolatainkban Isten segítsége nélkül rendet tartani nem lehetséges.

2021. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell semmit tenned, csak ne tulajdoníts jekentőséget az ilyen álmoknak.
2021. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Az álmaidból ítélve nem tetted túl magad :)


Az lenne az érdekes kérdés, hogy milyen volt álmodban a sex. Ha jól sejtem nem rémálom volt és a valóságban nem szokott olyan jó lenni...

2021. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hàt ha ez ciki neked akkor olvasd ezt el a baràtnøm egyszer azt àlmodta hogy egy idegen pasival szexelt de azt monta nagyon jò kèpü volt de ami a legdurvàb hogy valosnak èrezte amikor felkelt 😃
2021. nov. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!