Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem annyira kívánom a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pottehr kérdése:

Nem annyira kívánom a barátnőmet már mint régen. annak ellenére, hogy mindennél jobban szeretem, és ő is engem ugyan úgy két év alatt háromszor feküdtünk le egymással, pedig többször is próbáltuk.?

Figyelt kérdés
körülbelül ötször csokolozott bulikba más fiukkal, és nemakarok kifogásokat keresni, de ez is közre játszhat nem? Azért bocsájtottam meg neki mert reménykedtem hogy helyre jön köztünk minden, és ő is mondta hogy ha majd meglesz minden akkor nemlesz ilyen. De egyszerűen neméreztem azt hogy én akarnám annyira testileg, akármennyire is szeretem. És nem nem vagyok meleg. Mitől lehet ez? Mivel lehetne helyrehozni ezt, vagy egyszerűen hagynunk kéne már egymást?
2020. jún. 15. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

A csajod buliban másokkal enyeleg és te még kérdezed?

Mit mondott ezt miért csinálta?

AZ a háromszori lefekvés se nagy valami ám.

Ti nem valók vagytok egymáshoz ez biztos.

2020. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A valasza azvolt, hogy ha nem fekszünk le egymással nyilvan ilyeneket csinal. Es en ezert mindig megbocsajtottam neki mert ugyvoltam vele hogy igaza lehet es ezis csak az en hibam, De ezek altal meginkabb nemakartam vele az agyba, mert ezek az emlekek neha beugrottak
2020. jún. 15. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott, ennek semmi értelme.
2020. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor a legnagyobb kapcsolatnak nevezett hazugság amit olvastam itt a gy.k-n. Engedjétek el egymást az Isten szerelmére, a lány nem hűtlen, csak nincs kielégítve. Mégis mit vártál? Két év alatt 2 próbálkozás?? Remélem ez a kérdés kamu, mert ha nem akkor itt nagy gondok vannak a toronyban.
2020. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tuti kamu
2020. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem kamu akkor nagyon veled van a gond már ne haragudj. Ha szeretne nem csókolózna másokkal és ha csók volt nyilván meg is csalt, már rég ott kellett volna hagyni. Egy nőnek nem elég ennyi szex, egy kapcsolatba nagyon is kell.
2020. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha erekciós problémád van, akkor azt érdemes lenne kivizsgáltatni. Nem normális 2 év alatt 3 szex, csoda, hogy még melletted van.
2020. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy két ÉV? Nem két HÉT?
2020. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!