Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt életetek legfurább álma?

Mi volt életetek legfurább álma?

Figyelt kérdés
Nekem az hogy utaztam az időben és egésszen a gyerekkoromig mentem vissza.

2021. ápr. 5. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

mit nevezünk furcsának? :) mitől furcsa? :) két ilyen álmom is van: egyikről évekkel később kiderült, hogy a bátyám egyik álmával totál egyező álom... (nekem ettől furcsa) ugyanazt álmodtuk, kb ugyanakkor, mind a kettőnkben megmaradt... hogy miért,a mai napig nem tudom, semmi különös nem volt benne..

a 2.-nak az örökbe fogadott fiamat köszönhetem: megálmodtam ki lesz az "összekötő" köztem és a szülőanyuka között.. 2 nap telt el akkor az álom és a valós történés között... nem pontosan úgy történt minden ahogy megálmodtam, de az álmom egyértelműen üzenet volt, hogy hol fogom megtalálni a gyermekemet akinek az anyukája lehetek :)

2021. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1 :) Léteznek angyalok :)


Kedves kérdező én meg jártam a világ közepén :) Nem E világnak

Furcsa mod minden nyelven értettem és beszéltem

2021. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy halálos balesetet álmodtam meg, máskor meg olyan alakokkal/emberekkel álmodtam, akiket (még) nem ismerek, volt olyan, amelyiknek az arcát sem láttam, gondolom direkt baszott ki velem az agyam többször is.
2021. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rengeteg ember kozott voltam egy erdoben es mindenkinek full feher volt a szeme
2021. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
"2": - hiszek az angyalokban is, de én biztos vagyok benne, hogy akkor a fiam üzent nekem az álmommal, hogy "itt vagyok!!!" - értem imádkoztál, engem vártál... most rajtad a sor, hogy megtedd a lépéseket, hogy tényleg nálad is lehessek :) - mert azért az hogy az "összekötő" mesélt nekem egy ismerőséről aki babát vár és örökbe szeretné adni, onnét még lépni is kellett, hogy ez a baba tényleg hozzánk is kerüljön :) de itt van.. lassan 7 éve.. és kb 1 hete mondtam a férjemnek (én vagyok meddő) hogy nála jobb gyereket csinálni se tudtunk volna :D imádjuk.. és egyértelműen: ő nekünk született :) <3 "1"
2021. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor nem én voltam én
2021. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megfordult velem a szoba és elkezdtem pörögni a lámpa körül.
2021. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer apokaliptikus álmam volt. Beléptem a hazámba, sötét volt, lelakott, romos, mint ha évek óta lakatlan lenne. A következő képnél a lemenő nap vakítóan ragyogott, a ház előtt csak egy sík mező volt, a kerítés előtt pedig nagyon magas, fekete ruhás, arctalan alakok sorakoztak (Kb. úgy nézek ki, mint a Chihiro Szellemországban című filmben, az a bizonyos fekete, maszkos alak, aki mindig nyomon követte a főszereplő lányt). Csak álltak és meredten bámultak maguk elé, de nem tartottam őket ijesztőnek. Aztán a belvárosban találtam magam, ahol már vörös volt az ég, az emberek tömegével rohantak egy irányba, aztán felbukkantak fekete egyenruhás, fekete maszkos katonák, akik szana-szét lövöldöztek, majdnem engem is eltalálva. Aztán tovább mentem a városba, ahol már nem volt senki. Megpillantottam anyám alkesz barátját egy prostival, tovább mentem. A belvárosban egyszer csak ott termett egy csupasz tüskék bokor. Ebből a bokorból előbukkant egy magas, csont sovány, púpos, hófehér bőrrel, fehér hajjal és fekete szemekkel rendelkező teljesen pucér női alak, aki emelet még elég agresszív is volt. Ez konkrétan én voltam.

Jó persze nincs fekete szemem meg ilyenek XD, de mikor ezt álmodtam még küzdöttem gerinc problémával, ami miatt rettentően púpos voltam, emelet nagyon sovány is. Na meg a fehér bőr is haj most is stimmel. :)


Voltak furábbak, de azokat egyszerűen nem tudnám leírni, nem lehetne úgy leírni azt a "feelinget", szóval az igazán furcsa álmok leírhatatlanok.

2021. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nekem konkrétan van egy "árnyék-Pest megyém". Itt szokásom mindenféle hülyeségbe belekeveredni. Legutóbbi álmaim egyik helyszíne pl. az a község, ahol házat vettünk exemmel. Amikor felszámoltuk, rendszeresen álmodtam azzal az "árnyékközséggel". A távolsági busz vagy elment a pofám előtt, vagy nem volt pénzem a visszaútra. 😆😆😆😆 Amióta felszámoltuk azt a sz*rs*got, nem álmodom vele. :)))
2021. aug. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen elkezdteem fura hangot kiadni. Olyan volt mint valami búvár szivattyú. Elkezdtem reszketni és úgy éreztem magam mint öreganyám egy kiadót tál babgulyás után.
2021. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!