Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább/legfurább...

Mi volt a legdurvább/legfurább eset, amit tüzijátékozás közben csináltak veletek (/valakivel) olyanok akiknek nem tetszett a helyzet? (Látott vagy hallott történet )

Figyelt kérdés

Ugye mindig vannak olyanok, akik beszólogatnak a tüzijátékokért, mert nyílván ők sokkal jobb emberek. De ugye van olyan is aki a beszólogatásnál kicsit többet tesz. Kinek mi volt a legdurvább ilyen (akár hallott) története. Vagy mi volt a legsértőbb beszólás amit hozzátokvágtak?


Nekem pl: A panelház előtt oetárdáztak (akkir még lehetett), és valami hülye (akinek az volt a problémája h nem hallotta a tv-t) lement, majd a petárdázókat (gondolom 16-17 évesek) addig dobálta petárdával, amíg a sajátjukat ki nem öntötték a csatornába.

Szerintem elég világtalan lehet az ilyen ember :)



2015. okt. 30. 19:41
 1/4 vyrob ***** válasza:
100%

Voltak érdekes történetek XD :) Egyik az volt mikor kis vakarék puják dobálták a lábunkhoz a mezei petárdákat Békási szilveszter .Na mondom ennek véget kell vetni haverom hozott szlovákiából annó zeuszt azt a jó vastag narancssárga giga petkót kértem egyet tőle azt bevágtam közéjük hogy ha ti igy mi is ugy hát az szólt akkorát hogy öszehugyozták magukat és a három doboz ami náluk volt azt eldobták azt futottak mint az állat utána ;) Mókás volt aztán öszeszedtük és ingyen lett 300 zöldikénk XD


A másik az hogy aszem két éve volt hogy löttük fel a tüzijátékokat mesze a paneltől egy parkban erre lejött egy bolod kutyás nő azt el kezdett rikácsolni hogy hagyuk abba meg a kiskutyája XD szilveszterkor :D Na fater mondta is rögtön hogy takarodlyon erre ő elkezdett fenyegetőzni hogy: három nagy kutyám van hivom a rendőrséget ,én meg azt mondtam mi meg az álat védőket mert valjuk be három nagytestü kutya egy kis szar panel lakásban kicsit sem álatkinzás takarodott utána nagyon gyorsan elfele :)


A másik eset faterom szülinaplya volt lementünk a focipályára lőni egyes kategoriás kis gagyi cucokat ilyen lepke meg kis szökőkutat gyakorlatilag nulla hang hát mi adj Isten rögtön ránk hivták a rendőröket ki is jöttek aztán ott szakadtam mint az állat szoltak be rádión hogy amig ők itt szarakodtak velünk addig betörés történt valahól a kerületben XD olyan ideges volt szerencsétlen rendőr hogy ilyen piszlicsári ügyekkel kell foglalkozniuk .Gyorsan mentek is tovább .sajnáltam őket :) Feljelentgető bolond emberekből idehaza nagyon sok van mert hogy ha a szomszéd tehene megdöglött akkor a tiéd is dögöljön meg nem? ;)

2015. okt. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na az komoly lehetett. Amúgy ez egy olyan idióta szokás, hogy mindenért jelentgetnek...
2015. okt. 31. 20:32
 3/4 vyrob ***** válasza:
De még menyire hogy az én is nagyon unom ezt a szemét szokásunk :(
2015. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a Zeusos sztori tetszik. XDDDD
2015. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!