Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam,...

Mit jelent ha azt álmodtam, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy hirtelen otthon voltam a szüleimnél Szlovákiában, miközben én Csehországban élek a párommal. Anyum csak úgy el küldött, hogy csináljak terhességi tesztet. Apum közben folyton járt leskelődni, hogy mikor lesz kész, folyton rá kellett szólnom. Nagyon reszkettem közben annyira sírtam, hogy le írni nem tudom. Olyan fura érzés volt. Örültem is neki, de félelem volt bennem. 3 terhességi tesztet csináltam és mind a 3 pozitív lett.


Lehet ez annak is oka, hogy gyereket szeretnék?

A sógornőm pár hónapja szült, mikor tőlünk haza mennek, haza viszik a picit úgy érzem én is már vállalnám a babát. A párommal lassan 4 éve alkotunk egy párt, beszéltünk már a gyerek vállalásról, ő is szeretne gyereket. Viszont abban maradtunk, hogy várunk még vagy kb. 1 évet, de nemtudom mire várunk.



2021. ápr. 9. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

SEMMMMMMMMMIIIIIIIITTTTTTT


Legfeljebb azt,hogy szeretnél az lenni.

Nem, nem jóslat.

2021. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit, én is álmodtam már párszor azt, hogy terhes vagyok. Mindegyik előtt volt valami gyerek téma napközben és azért lehetett. Nálad is csak erről van szó, szeretnél már és a sógornőd miatt most még inkább az eszedben van a baba kérdés és ezért álmodtál ilyet. De nincs ilyen mögöttes tartalma, hogy azt jelenti, hogy most kéne gyereket vállalni vagy bármi ilyesmi.
2021. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!