Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális azt álmodni,hogy...

Normális azt álmodni,hogy minden ember aki a közelemben van meghal?

Figyelt kérdés

Álmomban mindenki akinél csak közel voltam a barátaim is,igazából nem haltak meg de mindegyik elesett és az egyik legjobb barátnőm is,és vérzett a feje

Anyukám is elesett

És feltűnt,hogy én nem

Persze nem minden ismerősöm volt benn az álmomban de akkor sem értem hogy álmodhadtam..



2021. ápr. 9. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális persze.

Engem kirabolt egy gyerek a vonatállomáson ezért kikanalaztam a szemét.

Persze csak álmomban :D xD

Az álmok lehetnek betegek.

2021. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez nem a vágyaidat szimbolizálja, hanem egy élethelyzetet. Előfordulhat, hogy úgy érzed, mindenkinek terhére vagy, mindenkit hátráltatsz, mindenkinek csak ártasz. Nem feltétlen szükséges, hogy tudatosan így is gondold, elég, ha tudattalanul ezt érzed. Az is lehetséges, hogy mások éreztetik ezt veled, emiatt úgy könyvelted el, hogy mindenki így érzi. Persze ez csak egyféle magyarázat. Nem biztos, hogy ez a megfejtés.
2021. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Lefordítva a 2. válaszoló válaszát, teljesen irreleváns mit álmodsz, mert semmivel sem függ össze és semmi jelentősége az álmoknak. Ez tudományosan bizonyított tény. Szívesen.
2021. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Jung, és Freud másként vélekedik. Márpedig az ő eredményeiket is tudományos eredménynek tekintjük. A modern pszichológia szintén foglalkozik az álmok jelentéstartalmával.
2021. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az egész pszichológia nem tudomány. Igen-igen, kb 2 éve annak nyilvánították, attól még az én szememben nem tudomány, ahogy a pszichológus sem lesz orvos, csak bölcsész.
2021. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grimfox ***** válasza:
71%

A pszichiáter az orvos. Ő ugyanúgy tanul pszichológiát. Méghozzá orvosi egyetemi szinten, ellentétben a pszichológussal.

Tudomány az, ami létező jelenségeket kutat, és a kutatás eredményeit képes rendszerezni, és következtetéseket levonni. A pszichológia megfelel ennek a követelménynek.

Nem az egyén véleménye határozza meg, mi a tudomány. Legalább is amennyire tudom.

2021. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!