Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy furcsa dallamú zenével...

Egy furcsa dallamú zenével álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy zenével álmodtam, amit nem tudtam felismerni. Mikor felkeltem, megkérdeztem, és azt mondták, hogy nem ment zene a házban és az utcán sem. Valahogy így szólt a dallama: "tánáná náná nááá" és hasonló volt egy gyermekénekhez. Ilyen vidám dallamú, ritmusos, és mintha hallottam volna egy olyan részt, hogy "sohasem hagylak el". Egyszerre zavart is de valamiért valahol tetszett is, mert ilyen gyerekes volt. Elalvás előtt nem zenéztem, vizsgáról jöttem haza. Lehet, hogy a szomszédtól jött, bár kétlem...Félig fel is ébredtem rá, de nem nagyon tudtam akkor beazonosítani.

Plusz infó az, hogy már több, mint 1 éve ahányszor lefekszem, folyamatosan álmodok valamit (legtöbbször hülyeség/jelentéktelen, néhányszor a napi eseményeket álmodom meg), emiatt nem tudom kipihenni sem magam rendesen, de már nagyon zavaró tényező. Próbáltam ki már altatókat, teát, különféle "rituálékat" elalvás előtt, de egyik sem bizonyult nagy segítségnek.

Aki bármelyik kérdésemre tud valamilyen féle választ adni, azt megköszönném.

További kellemes napot/estét!



2021. ápr. 10. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kéne az elmédet picit pihentetni :)
2021. ápr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetértek, de hogyan? :)
2021. ápr. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!