Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyan az,csak más köntösben ?

Ugyan az,csak más köntösben ?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy álmom ami arról szólt hogy én (25nő) és egy kislány (kb 5) szerepeltünk benne hétköznapi helyeken. És váratlan pillanatokban megjelentek rossz emberek akik meg akarták ölni. Az indoklást sosem értettem. Például az utcán sétálva autóval akarták elütni úgy hogy mellettem volt, de engem nem akartak bántani.

Volt olyan is hogy egy kis szigeten nyuszikat nézegettük, aztán egyszer csak beteg lett az egyik, talán veszett lehetett, amit elkapott a többi is, és ők is bántani akarták őt.

Többször álmodtam hasonlót, szóval ez nem csak egy álmon belül volt.

Amikor ébren voltam felettébb kíváncsi voltam hogy ki az a kislány. Na és hogy mit követett el hogy bántani akarják...?

Beszélgettünk az álmomban de sosem emlékszem hogy végül is miről.

Ennek az álom sorozatnak olyan vége lett, amitől nagyon sokáig depressziós lettem.

Éppen egy 'szokásos' forgatókönyvű álom volt , kertvárosban sétáltunk. Szirénát hallottam vagy nem is tudom, valamit amiből tudtam hogy jönnek érte.

Megláttam egy fát amin volt egy kis fa házikó, oda fel szaladtunk előlük. Elbújtunk.

Úgy éreztem hogy most biztonságban tudom.

Ránéztem, és azt láttam hogy egy párnát nyomok a fejére.

Egészen addig amíg....

Nem láttam ... a párna rajta maradt.

Rendőrségi szirénát hallottam és tudtam hogy értem jönnek.

Attól megijedve hogy elkapnak, felébredtem.

Több napig alig mertem elaludni, félve hogy újra megtörténhet. De soha nem jött vissza. Ez már három éve volt.

Miért mentettem meg ennyiszer, ha aztán pont én végeztem vele?

Ki lehetett ő?

Talán én?



2021. ápr. 14. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem te magad lehettél. Éned egy bizonyos része. Végül álom szinten ösztönösen meglelted a megoldást. De az is lehet, hogy azért álmodtad ezt, mert már előtte a valóságban megoldottad,feldolgoztad, azt a dolgot, amit a kislány jelképezett. Nem lehet, hogy,saját gyermeki éned volt?
2021. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!