Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hetek óta ugyan azzal a...

Hetek óta ugyan azzal a személlyel álmodom akivel nagyon nem lenne szabad. Munkahelyi intim beszélgetésen kívül semmi nem volt köztünk. Mi lehet ennek a jelentése?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem kene munkahelyen r.banckodni
2021. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Dugjatok egyet és az álomból valóság lesz.
2021. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor gáz baromira, ha van valakid.. előzőekkel egyetertek :D
2021. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A beszélgetésben nincs semmi én úgy gondolom. Ő is kapcsolatban van és én is semmi extrát nem akartunk az álmot befolyásolni nem tudom.
2021. ápr. 15. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy valami megvan abban az emberben, ami a jelenlegi kapcsolatodban nincs, vele jobban érzed magad, vagy eljátszol a gondolattal vele stb..

Éppen azért, mert nem tudod befolyásolni, a tudatalattid jelzi veled, mit akar.

2021. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A munkahelyet a magánélettel nem szerencsés keverni. Volt főnököm mondjuk elvette feleségül az ő főnökét (aki egyébként a cég igazgató-helyettese is volt akkoriban, amikor ott dolgoztam).


A vége az lett, hogy lettek babák, meg minden, a főnököm pedig évekkel azután, hogy én eljöttem a cégtől, otthagyta a céget, és külsős informatikusként segítette őket is (gondolom másokkal, más cégekkel egyetemben) tovább

2021. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Férfi gyárban dolgozom elég nehéz figyelmen kívül hagyni a dolgokat,de amit történt meg történt.
2021. ápr. 15. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!