Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki nemit messengeren,...

Ha valaki nemit messengeren, akkor ha belep magaba a messengerbe, ugyan ugy megjelenik hogy irtam neki, vagy csak akkor, ha ram keres es bele lep a beszelgetesunkbe?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek 2 napja minden uzenetre azt jelzi hogy elkuldve,pedig nala mindig be van kapcsolva a net,es messengert hasznal.

Vloszinuleg nemitott,csak nem tudom hogy ez hogy is van



2019. szept. 29. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha belép a messengerbe látni fogja, hogy írtál, nem kell belépnie a beszélgetésbe, a némitás arra jó, hogy nem kapja meg az üzenetet attól az illetőtöl akit némít, mármint, ha nem lép be az appba, mert aki nincs némítva, ha be van kapcsolva a nete akkor automatikusan megkapja, így aki nemítva van attól automatikusan nem kap, csak ha belép akkor látja majd.
2019. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nemitas az ertesitesekre vonatkozik. Szerintem te arra gondolsz, hogy figyelmen kivul lett hagyva az uzi. Akkor engedelykeresekbe megy, elolvashatja, de te azt nem latod. Csak azt, hogy el van kuldve.
2019. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!