Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szinte minden álmomban szerepe...

Szinte minden álmomban szerepel már nagyon idegesit mért lehet?

Figyelt kérdés

Szinte már minden álmomban megjelenik az, hogy vagyok valahol és felakarok kapcsolni egy lámpát (csillár,asztali lámpa,zseblámpa... volt már mindennel) , és nem kapcsol fel, vagy csak nagyon halványan pislákol, többször is probálkozok és mindig semmi.


Valamint sokszor álmodom mostanában, hogy reggel van felkelek elkezdek készülődni suliba és látom hogy késésben vagyok már 50van a buszt lekéstem gyalog pedig 30-40 perc a suliig eljutnom. Magyarul, hogy állandóan elkések. Pedig mindig időben ott vagyok, már ilyen 20 körül beszoktam érni vagy elöbb.


2010. aug. 22. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az első nem tudom miért lehet (lámpás)


de a második szerintem csak azért van mert már a tudatalattid izgul a suli miatt.. hiszen mindjárt elkezdődik. nem biztos de szerintem e miatt lehet.

2010. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Liz* válasza:
100%
Fogalmam sincs! De az álmokban nem kell mindig értelmet keresni, hiszen a nagyja értelmetlen dolog, amit az agy szül. Biztos már ráhangolódtál a sulira és félsz h elkésel v valami ilyesmi... nem tudom.
2010. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én a lépcsőket nem tudtam megmászni és a hidakon nem tudtam átmenni.

szerintem lehet azt vetíti ki az agyad, hogy nem sikerül valamit elérned, amit amúgy szeretnél.

2010. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokmindent nem sikerül elérnem amit szeretnék. :( ebben lehet valami.
2010. aug. 22. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ugyan ilyen lámpás álmom, de már nagyon régen.

Nem tudom miért lehet.

2010. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!